رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-07-09 07:28
تنظیم اندازه قلم

پ

1:02
کد خبر: 150514

دستگیری عامل نشر اکاذیب بر علیه نهادهای دولتی کشور

رئیس پلیس فتا استان مازندران خبر داد:

رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری عامل نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی علیه ارگان دولتی در بستر شبکه اجتماعی تلگرام توسط کارآگاهان پلیس فتا بهشهر خبر داد.

سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا ،در تشریح این خبر اعلام کرد:برابر شکوائیه ارائه شده از نماینده حقوقی یکی از ارگانهای دولتی مبنی بر تشویش اذهان عمومی علیه این نهاد دولتی در شبکه اجتماعی تلگرام پرونده اولیه تشکیل و موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

در ادامه وی گفت: با توجه به ارائه مستندات توسط شکات و با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت گرفته توسط تیم کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم ساکن  یکی از شهرهای شرقی استان بوده، با هماهنگی مقام قضائی نامبرده دستگیر و به پلیس فتا شهرستان بهشهرمنتقل شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با بررسی های اولیه مشخص شد متهم با انتشار مطالبی خلاف واقع و کذب، موجب تشویش اذهان عمومی و جریحه دار شدن افکار عمومی نسبت به این نهاد دولتی شده است.

سرهنگ خورشاد اشاره کرد:متهم با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرپرست پلیس فتا استان مازندران، از کاربران خواست تا در صورت برخورد با محتوای مشکوک و مجرمانه با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir  در قسمت مرکز فوریتهای سایبری به همکاران ما گزارش دهند تا برخورد قانونی با گردانندگان این سایت ها و صفحات اجتماعی صورت بگیرد.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط