رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-07-09 08:16
تنظیم اندازه قلم

پ

1:09
کد خبر: 150516

اعتماد به فرزند برداشت 60 میلیونی را به دنبال داشت

اعتماد به فرزند برداشت 60 میلیونی را بدنبال داشت

رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی دختری که به صورت اینترنتی از حساب پدر خود برداشت کرده بود توسط پلیس فتا بابلسر خبر داد .

سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا شهرستان بابلسر مبني بر اينکه برداشت غیر مجاز ازحساب به صورت اینترنتی به مبلغ600.000.000 ریال ؛  پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضائی تشکیل شد و با ثبت اظهارات شاکی موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی گفت: با توجه به ارائه مستندات توسط شاکی و با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت گرفته توسط تیم کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم دختر شاکی بوده، با هماهنگی مقام قضائی نامبرده دستگیر و به پلیس فتا شهرستان بابلسر منتقل شد.

سرهنگ خورشاد ادامه داد : متهم پس از دستگیری در ابتدا منکر هرگونه بزه ارتکابی شد و با سخنان گمراه کننده قصد فریب پلیس را داشت که با هوشیاری کارشناسان پلیس فتا و روبه‌رو شدن با ادله دیجیتال انکارناپذیر جمع‌آوری شده لب به سخن گشود و انگیزه شخصی و خانوادگی را دلیل اصلی این کار خود اعلام داشت .

رئیس پلیس فتا مازندران با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی پرونده اش ،به شهروندان توصیه کرد: چنانچه اقدام به خرید اینترنتی شارژ سیم کارت های تلفن همراه می کنند حتما از هویت فروشگاه و گردانندگان آن اطمینان حاصل کرده و در هنگام ورود اطلاعات کارت و حساب بانکی، ملاحظات امنیتی لازم را رعایت کنند . 
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط