رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-07-23 15:37
تنظیم اندازه قلم

پ

0:54
کد خبر: 150814

برخورد قاطع پلیس فتا با توهین کنندگان به مقامات قضایی

برخورد قاطع پلیس فتا با توهین کنندگان به مقامات قضایی

رئیس پلیس فتا استان اردبیل از دستگیری افرادی که اقدام به نشر اکاذیب علیه مقامات قضایی استان می‌کردند، خبر داد.  

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ علی قهرمان طالع، رئیس پلیس فتا استان اردبیل در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی رصد شبکه‌های اجتماعی توسط پلیس فتا، کارشناسان سایبری با گروه‌های تلگرامی روبرو شدند که با انتشار اکاذيب و بارگذاري مطالب توهین‌آمیز عليه مقامات قضايي استان، اقدام به تشويش اذهان عمومي در فضاي مجازي می‌کردند.

وی در ادامه افزود: بلافاصله کارآگاهان پلیس فتا به لحاظ حساسيت موضوع دست‌به‌کار شده و با جمع‌بندی مستندات و به‌کارگیری شگردهای پلیسی ،اقدامات لازم در خصوص شناسایی ادمین و آی‌دی‌های ناشناس تلگرامی را آغاز کردند.

اين مقام انتظامي گفت: پس از بررسی سرنخ‌های به‌دست‌آمده، دو نفر متهم اصلی پرونده شناسایی شده و پس از هماهنگی‌های لازم دستگیر و جهت سیر مراحل و تکمیل پرونده، تحویل مراجع قضایی گردیدند.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل به هموطنان توصیه کرد: کاربران شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها باید توجه داشته باشند که هرگونه اظهارنظر، نشر اکاذیب، توهین و اهانت در خصوص افراد جامعه بار حقوقی دارد و طبق قانون با هنجارشکنان فضای اینترنت برخورد لازم خواهد شد؛ ضمناً کاربران می‌توانند جهت گزارش هرگونه تخلف در این فضا از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir اقدام نمایند. 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط