رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-07-29 07:13
تنظیم اندازه قلم

پ

1:12
کد خبر: 150877

انتشار تصاویر خصوصی یک آرایشگر به علت اختلافات شخصی

انتشار تصاویر خصوصی

رئیس پلیس فتا شرق استان تهران از شناسایی هتاک اینستاگرامی خبر داد و گفت : متهم تصاویر خصوصی یک آرایشگر را به علت اختلافات شخصی منتشر کرده بود.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ رضا ملوکی رئیس پلیس فتا شرق استان تهران در تشریح این پرونده قضایی اظهار داشت: در پی مراجعه یک آرایشگر خانم مبني بر اينکه تصاوير خصوصی وی به همراه الفاظي نادرست در صفحه اينستاگرامي منتشرگرديده، رسيدگي به پرونده در دستور کار کارشناسان پليس فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی از شناسایی متهم خبر داد و گفت: بعد از اقدامات تخصصی و فنی‌مهندسي تیم کارشناسان پليس فتا مشخص شد صفحه مورد نظر متعلق به يک خانم آرايشگر با تعداد اعضاي 12 هزار نفري است به دليل مشکلات شخصی و کاری که با شاکی داشته و با عدم آگاهي از قوانين، اقدام به انتشار تصاوير شاکي همراه با الفاظي نادرست در راستای تهديد و انتقام جويي در پيج مذکور مي کند.

وی افزود: امروزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی محلی برای تسویه حساب شخصی و انتقام‌گیری به وسیله انتشار تصاویر شخصی و تهدید و فحاشی شده است، که متاسفانه شاهد این حرکت زشت توسط بسیاری از اشخاص برای تخریب طرف مقابل هستیم.

رییس پلیس فتا ویژه شرق استان تهران خاطرنشان کرد: پلیس فتا با هرگونه فعالیت سوء و هنجارشکن برخورد کرده و در این خصوص هیچ‌گونه ملایمتی نخواهد داشت.

سرهنگ رضا ملوکی خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مواجهه با هرنوع مشکلی می‌توانند با مراجعه به پلیس فتا از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان این پلیس در جهت رفع مشکلات احتمالی استفاده کنند و با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir درخواست خود را ثبت کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط