رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-08-03 11:58
تنظیم اندازه قلم

پ

2:07
کد خبر: 150928

انعقاد 7 تفاهم نامه جهت آموزش استفاده صحیح از فضای مجازی

تفاهم نامه

رئيس پليس فتا استان مرکزی خبر داد : در حوزه پیشگیری خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی انجام شده است که با انعقاد 7 تفاهم نامه با ادارات و نهادهای مرتبط موضع آموزش و یادگیری کارکنان و خانواده های آن به صورت تخصصی دنبال می شود.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ احسان آنقی رئيس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی با حضور در دفتر خبرگزاری بسیج استان مرکزی ضمن گفت و گو با خبرنگاران این دفتر بخشی از اقدامات این پلیس تخصصی در استان مرکزی را تشریح کرد.

وي گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران سخت کوش و متعهد در پلیس فتا توانستیم در میان سایر استان ها رتبه برتر را در بخش کشفیات جرائم کسب نماییم که می بایست منجر به کاهش وقوع جرائم در سطح استان شود.

وی با بیان اینکه بیشتر برداشت های غیر مجاز مستقیم انجام نمی شود ، افزود: مجرمانی که اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب های اشخاص می کنند با نشر آگاهی های کذب و کلاهبرداری دست به این اقدامات می زدند.

این مقام انتظامی استان مرکزی تصریح کرد:سهل انگاری و عدم مراقبت از کدهای دسترسی تلفن همراه زمینه ارتکاب جرائلب را توسط مجرمین را فراهم می کند که نیاز به رعایت و ملاحظات بیشتر توسط کاربران را می طلبد.

رئیس پلیس فتا فرماندهی استان مرکزی با اشاره به اینکه استان مرکزی رتبه سوم در کشور در حوزه کشفیات دارد افزود: با تلاش شبانه روزی همکاران سخت کوش و متعهد در پلیس فتا توانستیم در میان سایر استان ها رتبه برتر را در بخش کشفیات جرائم کسب نمائیم که می بایست منجر به کاهش وقوع جرائم در سطح استان شود.

سرهنگ آنقی تاکید کرد: تولید محتوای فرهنگی و سالم و حمایت صاحب نظر و کارشناسان این حوزه یک امر ضروری محسوب می شود که باید با ورود جوانان متخصص این امر دنبال شود.

وی گفت:در حوزه پیشگیری خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی انجام شده که با انعقاد 7 تفاهم نامه با ادارات و نهاد های مرتبط موضع آموزش و یادگیری کارکنان وخانواده های آن به صورت تخصصی دنبال می شود.

این مقام انتظامی استان مرکزی با اشاره به اینکه سازمان های مرتبط در قبال موضوعات و مسائل جامعه موظف به انجام تکلیف هستند افزود: از سازمان هایی که در قبال وظایف خود در قبال جامعه کوتاهی می کنند پذیرفتنی نیست بلکه امروزه با آسیب ها و تهدیداتی روبه رو هستیم که همه موظف به ورود و مقابله هستند.

رئیس پلیس فتا فرماندهی استان مرکزی عنوان کرد:حمایت های سپاه و بسیج در بخش های مختلف ستودنی است و از دغدغه مندی و تکلیف مداری جامعه سپاه و بسیج باید قدردانی کرد.

وی خاطرنشان کرد: خبرگزاری بسیج ترسیم خط و مشی اصولی و راهبردی انقلاب اسلامی فضای عمومی جامعه را باید طوری هدایت نماید که معادلات رسانه های معاند را خنثی نماید و این موضوع مهم با هوشمندی مسنمر و دائمی ممکن خواهد بود.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط