رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-08-06 11:52
تنظیم اندازه قلم

پ

0:56
کد خبر: 150973

برگزاری مراسم تکریم و معارفه رییس پلیس فتا استان کرمانشاه

رییس پلیس فتا استان کرمانشاه تکریم و معارفه شد

با حضور سرهنگ جمال سلمانی جانشین فرماندهی استان کرمانشاه،  سرهنگ دکتر علی عباسی کسانی به عنوان رییس پلیس فتا این استان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا،با حضور سرهنگ جمال سلمانی جانشین فرمانده انتظامی کرمانشاه و جمعی از رؤسا و کارکنان، مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه برگزار شد.

سرهنگ جمال سلمانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر اینکه " فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد و عرصه فرهنگی عرصه جهاد است  "، اظهار داشت: اقدامات و عملکرد پلیس در پیشگیری، آگاه سازی و مبارزه با جرایم فضای سایبری نقش بسیار موثری در تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در کشور دارد.

این مقام  انتظامی با بیان اینکه باید وظیفه‌ای که بر عهده ماست و به ما امانت داده شده است را به درستی انجام دهیم، تصریح کرد: عملکرد پلیس فتا در پیش بینی، پیشگیری، کنترل، شناسایی، مقابله، کشف، جرایم فضای مجازی در امنیت فضای سایبر از اهمیت به سزایی برخوردار است.

در پایان مراسم، جانشین فرماندهی استان کرمانشاه طی حکمی ضمن تقدیر از زحمات و خدمات سرهنگ علی کریمی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است قدردانی شد و سرهنگ علی عباسی کسانی را به سمت رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی کرمانشاه معرفی کرد.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط