رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-09-01 09:03
تنظیم اندازه قلم

پ

1:04
کد خبر: 151396

انتقام جویی از عروس خانواده در اینستاگرام

عکس

رئیس پلیس فتا شرق استان تهران از شناسایی و دستگیری  منتشر کننده استوری توهین آمیز در فضای مجازی خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ رضا ملوکی، رئیس پلیس فتا شرق استان تهران درتشریح این پرونده قضایی اظهار داشت: در پی مراجعه یکی از شهروندان که مدعی انتشار تصاویر شخصی‌اش به همراه مطالب توهین آمیز در یکی از شبکه‌های اجتماعی بود، رسيدگي به پرونده در دستور کار کارشناسان پليس فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی  گفت: با اقدامات تخصصی و فنی‌مهندسي کارشناسان پليس فتا، متهم که از بستگان نزدیک شاکیه بود مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مراجع قضائی به اداره پلیس منتقل شد.

سرهنگ ملوکی در ادامه افزود: متهم در ابتدا منکر تهدید و ایجاد مزاحمت برای شاکیه پرونده  شد که در نهایت پس از مشاهده ادله غیرقابل‌انکار جرم، لب به اعتراف گشود و انگیزه خود از انجام این عمل مجرمانه را انتقام‌جویی از همسر سابق برادرش عنوان کرد.

این مقام مسئول افزود: امروزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی محلی برای تسویه حساب شخصی و انتقام‌گیری به‌وسیله تهدید و فحاشی شده است، که متاسفانه شاهد این حرکت ناپسند توسط بسیاری از اشخاص برای تخریب طرف مقابل هستیم.

رئیس پلیس فتا شرق استان تهران با بیان اینکه پلیس فتا با هرگونه فعالیت سوء و هنجارشکن برخورد کرده و در این خصوص هیچ‌گونه ملایمتی نخواهد داشت، از هموطنان خواست:در صورت مواجهه با هرنوع مشکلی می‌توانند با مراجعه به به سایت پلیس فتا به آدرس  www.cyberpolice.ir درخواست خود را ثبت کنند. 

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط