رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1391-09-12 11:54
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 19781

مفقود شدن کارت منجر به خالی شدن حساب شد

دختر جوان کرجی از کارت های بانکی مشتریانی که کارت خود را جا می گذاشتند، سوءاستفاده می کرد.

دختر جوان کرجی از کارت های بانکی مشتریانی که کارت خود را جا می گذاشتند، سوءاستفاده می کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) رئیس پلیس فتا البرز در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد: پیرو شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی وی، مامورین اقدامات خود را آغاز کردند.
رئیس پلیس فتا البرز عنوان کرد: در بررسی های اولیه مشخص شد برداشت ها صرف خرید اینترنتی شده و در چند مورد نیز انتقال وجه صورت گرفته است که پس از استعلام های صورت گرفته معلوم شد که صاحبان حساب هایی که پول به آنها واریز شده کارت هایشان مفقود و آنها سابقاً اعلام مفقودی کرده اند.
این مقام انتظامی افزود: نهایتاً بر اساس اظهارات صاحبان حساب ها و تحقیقات تخصصی، متهمه که از کارکنان سابق یکی از ادارات دولتی بود شناسایی و دستگیر شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: متهمه بدواً منکر هرگونه جرمی شد ولیکن پس از مشاهده مستندات و مدارک پلیس به جرم خود اعتراف و اظهار داشت قبلاً در دفتر مورد نظر مشغول به کار بوده و از کارت عابربانک مراجعین که در دفتر به صورت سهواً جا می ماند سوءاستفاده می کردم.
رئیس پلیس فتا البرز در پایان هشدار داد: به هیچ عنوان رمزهای بانکی را در اختیار دیگران قرار نداده و به طور متوالی آنها را تغییر دهید و از گذاشتن رمزهای از پیش گزیده و تکراری مانند شماره شناسنامه و تاریخ تولد که به راحتی در دسترس می باشد جداً خودداری کنید و در صورتی که کارت شما مفقود یا به سرقت رفت سریعاً به بانک مربوطه اطلاع داده و رمزهای آن را تغییر دهید.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط