رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1392-12-14 11:08
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 31551

داماد سارق حساب پدرزن را خالی کرد

سارقی که اقدام به برداشت غیرمجاز وجه از حساب پدرزنش کرده بود توسط ماموران پلیس فتا استان خراسان شمالی دستگیر شد. 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس،رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی صبح امروز با اعلام این خبر گفت: یکی از شهروندان شهرستان اسفراین با مراجعه به پلیس فتا شهرستان اسفراین ضمن ارائه مرجوعه قضایی اظهار داشته که از حساب بانکی وی مبلغ یک میلیون و 600 هزار ریال به صورت غیرمجاز برداشت شده است. 
سرگرد"سهیل خاکشور" در این خصوص افزود: کارگاهان این پلیس ضمن اخذ اظهارات و مستندات بانکی شاکی ، رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داده و با انجام اقدامات فنی و کارشناسانه بر روی شماره حساب بانکی ، متهم را شناسایی و دستگیر کردند . 
وی در ادامه تصریح کرد: متهم پس از دستگیری با ارائه مستندات و ادله قوی از سوی کارشناسان پلیس فتا ، لب به اعتراف گشود و اذعان داشته داماد شاکی بوده و با همکاری پسر شاکی اقدام به سرقت وجه کرده است. 
رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی همچنین خاطرنشان کرد: طی عملیاتی پسر شاکی نیز دستگیر و در بازجویی های بعمل آمده به جرم خود اعتراف کرد. 
سرگرد"خاکشور" بیان داشت: پرونده متشکله به همراه متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام محترم قضایی در شهرستان اسفراین شد. 
این مقام انتظامی در پایان تاکید کرد: پلیس فتا استان خراسان شمالی از طریق وب سایت Www.Cyberpolice.ir و تلفنهای 2-2182770 آماده دریافت گزارشات و شکایات و مشاوره در حوزه فضای مجازی به شهروندان می باشد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط