۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۰۸:۳۰
تنظیم اندازه قلم

پ

فضای مجازی،مزاحمت،سایت درج آگهی،پلیس فتا

دستگیری عامل ایجاد مزاحمت با سوء استفاده از سایت‌های درج آگهی

فردی که از سایت خرید و فروش آنلاین اقدام به مزاحمت کرده بود توسط کارشناسان پلیس فضای تولید و تبادل انتظامی استان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، "سرهنگ امینی" رئیس پلیس تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان همدانی مبنی بر مزاحمت اینترنتی ، شناسایی متهم در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
این مقام انتظامی فرمود:در تحقیقات اولیه از شاکی مشخص شد:فردی ناشناس شماره ایشان را در سایت خرید و فروش آنلاین به عنوان فروشند یخچال با قیمت پایین گذاشته است و این مسئله باعث مزاحمت شدید شده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و بکارگیری شگرد های خاص پلیسی، مجرم را شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضایی نامبرده را دستگیر کردند.
سرهنگ امینی اظهار داشت: متهم که دوستان شاکی بود در بازجویی های فنی اعلام کرد من فقط می خواستم با شاکی لجبازی کنم و هدفم شوخی با شاکی بوده است.
رئیس پلیس فتا همدان در پایان به شهروندان هشدار داد: عدم آگاهی عموم مردم و مساعد بودن زمینه‌های وقوع جرم در سطح فضای مجازی  از جمله سایت های درج آگهی یکی از مهمترین و اصلی‌ترین عوامل رخداد یک حادثه و جرم می باشد که متاسفانه به دلیل همین ناآگاهی روزانه شاهد وقوع جرایم متعدد به خصوص در قشر نوجوان و جوان در کشور هستیم و مشکلاتی را برای خانواده ها بوجود آورده  که با رعایت توصیه و هشدارهای مراکز انتظامی و امنیتی از سوی تمامی گروه‌ها و اقشار جامعه به راحتی می‌توان جرایم و تخلفات را در حوزه فضای مجازی کاهش داد و این موضوع با آموزش و فرهنگ‌سازی دقیق و مشارکت همه مردم قابل دسترسی است. ایشان همچنین توصیه کرد: شهروندان در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس  WWW.Cyderpolice.ir بخش مرکز فوریت های سایبری ، لینک ثبت گزارش های مردمی با ما در میان بگذارند.

کلمات کلیدی :

توسط کاربران میهمان در ۱۳۹۵-۰۹-۰۷ ۰۲:۱۲

سلام
متاسفانه بخش مرتبط با گزارش سایتهای متخلف سایت شما گویا از نرم افزار مخربی استفاده میکنه که در انتی ویروس هشدار صادر میکنه و نمیشه واردش شد
در هر حال خواستم بگم این لینک رو ببینید مرسی و خدا نگه دار

http:‎//testt.avablog.ir/post/1/%D9%81%D8%AD%D8%B4+%D8%A8+%D8%A7%D8%B1%D…

توسط تهران بزرگ - م… در ۱۳۹۵-۰۹-۰۷ ۰۶:۵۵

در پاسخ به parent_title@ با parent_username@

با سلام
مشکلی در سایت نیست این خطا بدلیل انقضا تاریخ SSL سایت داده میشود که در دست بررسی کارشناسان مربوطه می باشد

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط