رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۰۸:۳۵
تنظیم اندازه قلم

پ

رییس پلیس فتا استان خراسان رضوى خبر داد

خرید اینترنتى ناآگاهانه ، سرمایه خریدار را بر باد داد

عامل كلاهبردارى ۱۰۰میلیون ریالى از شهروند مشهدى در شمال غرب كشور توسط پلیس فتا استان خراسان رضوى دستگیر شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: رییس پلیس فتا استان خراسان رضوى در خبر تازه اى اظهار داشت: شهروندى براى ارجاع و رسیدگى به شكوائیه خود به پلیس فتا استان مراجعه نمود .

شاكى در اظهارات خود به كارشناسان پلیس فتا گفت:توی شرکتی کارمی کردم و پس از چندین سال به سختی سرمایه ۱۰۰میلیون ریالی را  برای راه اندازی فعالیت اقتصادی فراهم کردم ولى متاسفانه در چشم بر هم زدنی از بین رفت...

توسط برخی دوستانم قانع شدم که کار در شرکت ره آوردی برایم ندارد و به امید اینكه بتوانم درآمد چشمگیری داشته باشم اقدام به خرید اینترنتی آبمیوه از سایتی که رقم پیشنهادی خوبی را به عنوان آفر در سایت اعلام كرده بود نمودم اما هرچه منتظر نشستم از آبمیوه ها خبرى نبود ناچار كه براى طرح شكایت به دادگاه رفته و شكایتم را جهت رسیدگى به پلیس فتا ارجاع نمودند.

سرهنگ جواد جهانشیرى در ادامه افزود: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی موضوع و اخذ اظهارات شاکی اقدامات فنی خود را آغاز و پس از انجام یکسری فعالیت های فنی و پلیسی متهم ۴۷ ساله ای را در این رابطه شناسایی و با هماهنگى قضایى دستگیر نمودند.

متهم كه مدیر شركت مربوطه بود در رویارویى با ادله فنى ضمن اعتراف به بزه ارتكابى اظهار داشت در صدد جبران خسارت وارده به مالباخته مى باشد و افزود: "شركت  وى مدتى است كه دچار بحران مالى شده و دیگر قادر نیست به تعهدات خود عمل نماید در همین حین با وسوسه مدیر فروش شركت اغفال شده و به پیشنهاد وى بعد از تعطیل شدن فعالیت فیزیكى كارخانه، فعالیت در سایت اینترنتى شركت را تعطیل نكردیم و عمل دریافت وجوه براى خرید آبمیوه را از طرف مشترى در اینترنت ادامه مى دادیم "

سرهنگ جهانشیرى ادامه داد: پرونده جهت مشخص شدن تعداد فقرات كلاهبرداری و میزان وجوه دریافتى در دست بررسى مى باشد و متهم جهت سیر مراحل قضایى به دادسرا اعزام گردیده است.
رییس پلیس فتا استان به خریداران سایت هاى اینترنتى هشدار داد: در تمامى موارد خرید آنلاین دارا بودن اى نماد  در سایت مذكور یكى از مهمترین نكات جهت پیشگیرى از كلاهبردارى اینترنتى مى باشد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط