رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1396-02-12 08:56
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 79551

برداشت غیر مجاز 20 میلیون ریالی با سوءاستفاده از رابطه دوستی

گروه استان ها- غرب استان تهران - رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی غرب استان تهران  گفت:  عدم رعایت نکات امنیتی و واگذاری کارت عابر بانک به افراد دیگر موجب برداشت غیر مجاز 20 میلیون ریالی شد
به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ دوم "حاجعلی صالحی" گفت: با رسیدن یک فقره پرونده قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ملارد مبنی بر برداشت غیر مجاز به مبلغ بیست میلیون ریال، ابتدا با اخذ اظهارات شاکی پرونده سریعا در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت .
وی افزود : طی بررسی های اولیه مشخص شد شخصی به هویت ناشناس اقدام به برداشت از حساب شاکی از طریق رمز دوم نموده است که با اقدامات کارشناسی بر روی استفاده کنندگان شارژهای خریداری شده و قبوض پرداختی متهم شناسایی و با هماهنگی با مقام محترم قضایی به پلیس فتا احضار گردید.
سرهنگ دوم صالحی در ادامه بیان داشت : متهم در اظهارات خود بیان داشت با پسر شاکی رابطه ی دوستی داشته و رمز دوم کارت شاکی را در اختیار داشته است ولی پسر شاکی بدهی او را پرداخت نکرده است از این رو مرتکب این عمل شده است. که در ادامه  متهم به همراه پرونده جهت صدور قرار، تحویل مقام محترم قضایی گردید.
این مقام انتظامی درپایان اشاره داشت توصیه می شود با توجه به شخصی بودن اطلاعات کارت بانکی، هر فرد موظف به حفظ و نگهداری آن بوده و از بازگو نمودن رمز اول و یا دوم کارت به دیگران خودداری نمایند و همچنین در صورت مفقودیت کارت در سریع ترین زمان با مراجعه به دستگاههای عابر بانک و استفاده از امکانات بدون نیاز به کارت نسبت به انسداد کارت اقدام نمایند  .(م)
کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط