رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1396-02-12 12:53
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 79711

سوء استفاده اخاذ اینترنتی از ساده لوحی دختر جوان

رییس پلیس فتای آذربایجان‌غربی گفت: فردی که از ساده لوحی دختر جوان سوء استفاده کرده عکس های او را بدست آورده بود و قصد اخاذی از خانواده وی را داشت، توسط پلیس فتای استان آذربایجان غربی شناسایی و دستگیر شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ حسن كوره بلاغی  بیان کرد: شخصی با در دست داشتن مرجوعه قضایی در پلیس فتا حاضر و در اظهارات خود اعلام داشت اخیرا شخصی ناشناس درپیام رسان تلگرام  با استفاده از ساده گی دختر بنده اقدام به دسترسی به اکانت وی نموده و عکس های دخترم به دست ایشان افتاده و سپس با به دست آوردن شماره همراه بنده ، تهدید کرده که اگر مبلغی به او ندهم عکس های دخترم را در فضای مجازی انتشار داده و باعث آبروریزی خواهد شد.
وی افزود: در جهت شناسایی متهم، کارشناسان این پلیس با به کارگیری شگردهای خاص پلیسی و تخصصی، متهم و همدستان وی شناسایی و دستگیر شدند. که دستگیر شدگان در تحقیقات انگیزه خود را  کسب منافع مالی اعلام نمودند در ادامه متهمین به همراه پرونده مربوطه به دادسرا معرفی گردیده و قرار مناسب در خصوص آنها صادر گردید.
سرهنگ كوره بلاغی در خاتمه به شهروندان توصیه كرد: به هیچ‌وجه به افراد غریبه در اینترنت اعتماد نکرده و اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط