رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۰-۰۶-۱۳ ۱۹:۱۷
تنظیم اندازه قلم

پ

سالم سازی فضای سایبر

همکاری ویژه پلیس فتا و مرکز توسعه فنآوری اطلاعات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سردار هادیانفر رئیس پلیس فتا ضمن تاكید بر نقش دستگاه های فرهنگی در تولید محتوای مورد نیاز مردم، برای برخورد با جرایم سایبری در جهت افزایش اطمینان عمومی در استفاده از فضاهای دیجیتال اعلام آمادگی کرد.

سردار هادیانفر رئیس پلیس فتا برای برخورد با جرایم سایبری در جهت افزایش اطمینان عمومی در استفاده از فضاهای دیجیتال اعلام آمادگی کرد.

 

در نشست مشترک مدیران پلیس فتا و مرکز توسعه فنآوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال مطرح شد؛

 

سردار سید کمال هادیانفر رییس پلیس فضای تبادل وامنیت اطلاعات نیروی انتظامی در بازدید از فعالیتهای معاونت رسانه های دیجیتال مرکز توسعه فنآوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ضمن ابراز تشکر از اقدامات وزیر ساختهای فراهم شده توسط این مرکز در جهت بهره گیری از ظرفیتهای فنآوری اطلاعات در بخش فرهنگ و مقابله با ناهنجاریهای فضای رسانه های دیجیتال بر همکاری و تعامل طرفین در جهت سالم سازی فضای دیجیتال کشور تاکید کرد.

عیسی زارع پور، رییس مرکز نیز ضمن تشریح فعالیتهای واحدهای مختلف مرکز، ساماندهی و توسعه رسانه های دیجیتال و فعالیتهای فرهنگی دیجیتال در کشور را یکی از ماموریت های اساسی این مرکز دانست و تاکید کرد:

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر سه راهبرد بستر سازی برای تولید وانتشار محصولات فرهنگی دیجیتال مبلغ و مروج فرهنگ اسلامی ایرانی، ساماندهی فضای فعالیتهای فرهنگی دیجیتال در کشور و  نیز فرهنگ سازی و آشنا کردن آحاد مردم با فرصتها، چالشها وفرهنگ استفاده صحیح از  فنآوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به دنبال تحقق این مهم است.

سردار هادیانفر در این نشست ضمن تاکید بر آمادگی پلیس فتا برای برخورد با جرایم سایبری در جهت افزایش اطمینان عمومی در استفاده از فضاهای دیجیتال خاطر نشان کرد:

پلیس فتا  با همکاری سایر بخشهای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و نیز رده های استانی این پلیس با عرضه نرم افزاهای رایانه ای و محصولات فرهنگی دیجیتال فاقد مجوز برخورد خواهد کرد. همچنین ایشان بر توجه جدی دستگاههای فرهنگی کشور در تولید محتوای دیجیتال مورد نیاز مردم تاکید کرد.

در این نشست مقرر شد که کارگروه مشترکی بین پلیس فتا و مرکز تشکیل شده و راههای همکاری مشترک در حوزه های مشترک کاری تدوین شود.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif