۱۳۹۷-۰۶-۲۶ ۱۲:۴۳
تنظیم اندازه قلم

پ

۲:۱۶
پلیس فتا کرمان؛ یک پرونده یک داستان:

ایجاد مزاحمت به قصد انتقام

سال‌ها پیش در یکی از محله‌های قدیمی زندگی می‌کردیم و همسایه‌ای داشتیم که با پدرم شریک بودند و این شراکت باعث شده بود خانواده‌ها بسیار با هم صمیمی باشند دوازده سالم بود با ثریا دخترشان به مدرسه می‌رفتیم و در یک کلاس درس می‌خواندیم.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: مدتی شده بود متوجه علاقه منصور پسر همسایه به خودم شده بودم و چون سنم کم بود من هم به او علاقه داشتم اما کودکانه... چند ماه بعد، از صحبت‌های پدر و مادرم فهمیدم که خانواده منصور از من خواستگاری کردند و پدرم به آن‌ها جواب رد داده بود.

جواب رد به خواستگاری منصور باعث شد کم‌کم بین خانواده‌ها فاصله ایجاد شود و شراکت بین پدرانمان به هم خورد و ما از محله نقل مکان کردیم و به قسمت دیگری از شهر رفتیم بعدها فهمیدم منصور و خانواده‌اش هم به شهر خودشان برگشته‌اند و من دیگر از آن‌ها خبری نداشتم و فراموششان کرده بودم.

بعد از فارغ‌التحصیلی با رضا آشنا شدم و با هم ازدواج کردیم زندگی خوبی داشتم من در یکی از رشته‌های ورزشی موفق به کسب مدال شدم و هر چه می‌گذشت موفقیتم بیشتر می‌شد.

خوشبخت بودم و با به دنیا آمدن پسرم این خوشبختی دو چندان شد. در یکی از اردوهای ورزشی با دو تا از دوستانم عکس‌های ورزشی گرفتیم و من آن‌ها را در صفحه اینستاگرام گذاشتم، از اینکه عکس‌ها لایک می‌خوردند خیلی خوشحال بودم و شده بود برای من سرگرمی جدید، تا اینکه یکی از کامنتها توجهم را جلب کرد، اول فکر کردم شوخی است اما چند روزی تهدید و فحش زیر عکس‌ها ادامه داشت.

اینستاگرام را از تلفن همراهم حذف کردم و چند روزی آرامش داشتم تا این که یک روز شخصی با من تماس گرفت و تهدید کرد باید از همسرم جدا شوم و به عقد او دربیایم‌ و در روزهای بعد می‌گفت اگر تو نمی‌توانی طلاق بگیری از دو نفر دوست دیگرت که در عکس‌ها هستند باید یکی همسر من شود.

اوایل زیاد توجهی نمی‌کردم اما کم‌کم عصبی و پرخاشگر شدم هر روز تلفن‌هایی همراه با تهدید و گاهی در فضای مجازی ارسال عکس‌های زننده کلافه‌ام کرده بود و من نمی‌توانستم راجع به این موضوع با همسرم صحبت کنم و ترس داشتم که زندگیم از هم بپاشد از سویی هر روز تهدید می‌شدم که عکسم را با عناوین مختلف در فضای مجازی منتشر می‌کند.

با دوستم مشورت کردیم و قرار شد دو نفری برای پیگیری شکایت به پلیس فتا مراجعه کنیم....

دو پرونده ما در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفتند. ماموران پلیس فتا با انجام یکسری اقدامات فنی مهندسی توانستند متهم را شناسایی کنندمتهم مردی ۳۷ ساله بود که توسط مأموران در محل کارش شناسایی و دستگیر شد.

پس از دستگیری منصور متوجه شدیم وی تعادل روانی ندارد و از نوعی بیماری روانی رنج می‌برد و  وقتی که عکسهای من را در فضای مجازی دیده و متوجه شده که من ازدواج کرده ام حسادت می‌کند و می‌خواهد که انتقام بگیرد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط