رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

چگونه می‌توانم یک فیلم YouTube را در رایانه خود بارگیری یا ذخیره کنم؟

چگونه می‌توانم یک فیلم YouTube را در رایانه خود بارگیری یا ذخیره کنم؟

YouTube طوری طراحی شده است که فقط به کاربران اجازه می‌دهد فیلم‌ها را در وب سایت خود مشاهده و مشاهده کنند. بسیاری از کاربران می‌خواهند فیلم‌های YouTube مورد علاقه خود را در رایانه خود بارگیری یا ذخیره کنند تا بدون اتصال به اینترنت یا دستگاه‌های دیگر، بتوانند آن‌ها را تماشا کنند.

در زیر یک فرآیند ساده چهار مرحله‌ای برای بارگیری هر فیلم YouTube وجود دارد.

1. ابتدا به صفحه YouTube که حاوی ویدیوی مورد نظر برای بارگیری شما است، بروید. هنگامی که صفحه مورد نظرتان را پیدا کردید، کلیدهای Ctrl + L را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا متن در نوار آدرس برجسته شود، و سپس Ctrl + C را برای کپی کردن آدرس اینترنت بزنید. اگر در رایانه Apple هستید Ctrl را با کلید Command جایگزین کنید.

2. پس از کپی کردن این آدرس، با کلیک کردن درون کادر زیر و با فشار دادن Ctrl + V روی صفحه کلید، آن آدرس را در قسمت متن زیر وارد کنید. سپس بر روی دکمه Download Video کلیک کنید.

1_4.png

3. روی پیوند ویدیوی بارگیری در لینک مرورگر ، در زیر کادر سبز "بارگیری برنامه و فیلم خود را انتخاب کنید" کلیک کنید. اگر بلافاصله آن پیوند را نمی‌بینید ، 10 تا 15 ثانیه صبر کنید.

2_0.png
 
4- در صورت انجام صحیح ، در زیر پیوند ذکر شده در بالا ، پیش نمایش ویدیو را مشاهده خواهید کرد (مطابق شکل زیر) ، همراه با دکمه سبز بارگیری و قالب ویدیو.
برای دیدن فرمت‌های ویدیویی اضافی مختلف، مانند: MP4 ، WebM یا 3GP ، روی پیکان پایین سمت راست کادر کلیک کنید. قالب ویدیویی مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه سبز رنگ سبز بارگیری کلیک کنید.

3.png

کلمات کلیدی :