رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

چگونه رمز دوم یک‌بارمصرف دریافت کنیم؟

چگونه رمز دوم یک‌بارمصرف دریافت کنیم؟

اگه به اخبار منتشر شده توجه کرده باشید تأکید می شود کسانی که رمز دوم یک‌بارمصرف ندارند سریعاً با مراجعه به آن را دریافت کنند تا بتوانند خریدهای اینترنتی خود را انجام دهند و یا کارت به کارت کنند اما واقعیت این است که تا این حد عجله نیاز نیست و لازم نیست همین فردا صبح به بانک رفته و رمز دوم کارت خود را دریافت کنید اگرچه به‌طورکلی کار کردن با رمز دوم یک‌بارمصرف بسیار بهتر از کار کردن با رمز دوم ثابت است.

بااین‌حال شما می‌توانید به مراجعه به شعبه بانکی مربوط به کارتتان از آن‌ها درخواست کنید رمز دوم یک‌بارمصرف را بر روی کارتتان فعال کند.

همچنین برخی از بانک‌ها هم‌اکنون نیز اپلیکیشن رمز یک‌بارمصرف خود را فعال کردن و می‌توانید با استفاده از آن هر بار که خواستید رمز دوم یک‌بارمصرف بگیرید اما برخی از بانک‌ها همچنان این خدمت را ارائه نمی‌کنند و قادر به دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف از طریق اپلیکیشن آن نخواهید بود.

فریب تبلیغات و کلاه‌برداری‌هایی که از شما بابت فعال کردن رمز دوم یک‌بارمصرف پول می‌خواهند را نخورید چراکه این فرآیند هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد و برای دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف هیچ‌گونه پولی لازم نیست بدهید و این مسئله کاملاً رایگان است.

بانک‌ها نیز بابت این مسئله هیچ کارمزدی را از مشتری‌های خود دریافت نخواهند کرد.