رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

چگونه میتوان با کامپیوتر از گوگل‌پلی دانلود کنیم

چگونه میتوان با کامپیوتر از گوگل‌پلی دانلود کنیم

با کامپیوتر به طور مستقیم نمی‌توان از گوگل‌پلی دانلود کنید و این کار فقط به واسطه موبایل امکان‌پذیر است. اگر به واسطه موبایل فایلی را از این پلی‌استور دانلود کنید هیچگاه به فایل‌خام آن نرم افزار دسترسی نخواهید داشت و اگر آن برنامه از گوشی شما حذف شود، شما مجبورید آن را دوباره دانلود کنید.

با استفاده از این ترفند می‌توانید نرم افزار‌های گوگل‌پلی را در کامپیوتر دانلود و ذخیره و برای دیگران ارسال کنید. ابتدا وارد سایت گوگل‌پلی شوید و نرم‌افزار مورد علاقه خود را جستجو و پیدا کنید. زمانی که برنامه مورد نظر خود را پیدا کردید آدرس آن صفحه را کپی کنید.

01.jpg

 
 
پس از کپی‌کردن آدرس مورد نظر خود، وارد سایت http:‎//apps.evozi.com/apk-downloader  شوید و آن را در جستجوگر سایت که مطابق شکل برای شما نمایش داده شده است را وارد کنید. پس از وارد‌کردن آدرس نرم افزار مورد نظر خود بر روی گزینه Generate Download Link  کلیک کنید تا لینک دانلود برای شما ساخته شود این عملیات فقط چند ثانیه طول می‌کشد تا لینک نرم‌افزار برای شما آماده دانلود شود.
 

02_0.jpg

   
فایل مورد نظر شما یافت شد و فقظ کافیست که بر روی Click here download com.diconline.rakroid now کلیک کنید تا فایل شما بصورت مستقیم دانلود شود و بر روی حافظه رایانه شما ذخیره شود.

03_0.jpg

04_0.jpg

 
 
 
 

کلمات کلیدی :