رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

اندروید باکس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

اندروید باکس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

آندروید باکس یک تی وی باکس است که با سیستم‌عامل آندروید کار می‌کند. سیستم‌عامل آندروید به حدی محبوب است که کاربران بسیار زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با آندروید باکس، به‌راحتی مشغول تماشای جدیدترین فیلم‌ها شوید و جالب آن‌که امکان وب‌گردی و انجام بازی‌های آندروید هم با تلویزیون، وجود دارد.

ویژگی‌های آندروید باکس

همان‌طور که گفته شد، آندروید باکس دارای ویژگی‌های بسیار زیادی بوده و ما در این بخش قصد داریم تعدادی از مهم‌ترین‌ها را به شما معرفی کنیم.

پخش آنلاین: شما می‌توانید با استفاده از آندروید باکس به شبکه‌های مختلف پخش آنلاین دسترسی داشته باشید.

تماشای زنده مسابقات ورزشی: یکی دیگر از کاربردهای آندروید باکس را می‌توان مخصوص علاقه‌مندان به دنیای ورزش دانست. استفاده از شبکه‌های آنلاین پخش مسابقات ورزشی، بسیار ارزشمند است. شما می‌توانید با تهیه یک آندروید باکس به تماشای مسابقات زنده ورزشی از طریق وب‌سایت‌های پخش آنلاین، دسترسی داشته باشید.

فیلم: درصورتی‌که شیفته تماشای فیلم‌های HD هستید، قطعاً به یک آندروید باکس نیازمند خواهید بود. شما می‌توانید در هر زمان و مکانی به فیلم‌های جدید HD دسترسی داشته باشید.

پخش موسیقی: یکی از علاقه‌مندی‌های افراد را می‌توان پخش موسیقی دانست. شما می‌توانید جدیدترین موسیقی‌ها را به‌راحتی از طریق آندروید باکس، پخش‌کنید. بد نیست بدانید امکان جست‌وجوی تیتراژ یا هرکدام از موسیقی‌های دلخواه شما هم وجود دارد.

 

کاربرد آندروید باکس در ایران

همان‌طور که گفته شد، استفاده از آندروید باکس می‌تواند تلویزیون شمارا به یک تلویزیون هوشمند تبدیل کند. آندروید باکس در ایران هم طرفداران و هم کاربردهای زیادی دارد. وب سایت‌های پخش فیلم آنلاین زیادی در ایران همانند فیلیمو، آپارات و نماوا وجود دارند که به‌راحتی می‌توان از طریق آندروید باکس، وارد آن‌ها شد و جدیدترین فیلم‌ها را تماشا کرد.

مهم‌ترین مزیت آندروید باکس را می‌توان تبدیل تلویزیون معمولی به تلویزیون اندرویدی دانست و این مسئله در ایران، طرفداران زیادی پیداکرده است. خرید آندروید باکس، می‌تواند روش مقرون‌به‌صرفه‌ای برای ارتقای تلویزیون‌های ساده باشد؛ در حقیقت شما به‌جای خرید یک تلویزیون گران‌قیمت هوشمند، می‌توانید با یک دستگاه مقرون‌به‌صرفه از قابلیت‌های آن بهره‌مند شوید.

 

 

کلمات کلیدی :