رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

نحوه استفاده از برنامه کنترل والدین Family Linkچگونه است؟

نحوه استفاده از برنامه کنترل والدین Family Linkچگونه است؟

برنامه کنترل والدین Family Link free به شما امکان می دهد قوانین  دیجیتالی را از راه دور در دستگاه خود تنظیم کنید تا در یادگیری، بازی و اکتشاف آنلاین نسبت به فعالیت فرزندان خود نظارت کنید. شما یک حساب Google را برای فرزند خود درست مانند حساب خود ایجاد می کنید و به اکثر خدمات Google دسترسی دارید.
با برنامه کنترل والدین Family Link، می توانید:
1-فرزندانتان را به محتوای خوب راهنمایی کنید
2-مشاهده فعالیت برنامه آنها: به کودک خود کمک کنید تا تصمیمات سالمی را در مورد کارهایی که در دستگاه Android خود انجام می دهند، تهیه کند، با گزارش فعالیت که نشان می دهد چقدر وقت خود را صرف برنامه های موردعلاقه خود می کند. گزارش های روزانه ، هفتگی یا ماهانه را می توانید مشاهده کنید.
3-برنامه های خود را مدیریت کنید - اعلان های مفید به شما امکان می دهند برنامه هایی را که فرزند شما می خواهد از فروشگاه Google Play بارگیری کند ، تأیید یا مسدود کنید. شما همچنین می توانید خریدهای درون برنامه را مدیریت کنید و برنامه های خاص را از راه دور از دستگاه خود مخفی کنید.
4-حس کنجکاوی خود را تغذیه کنید - می توان تشخیص داد که چه برنامه هایی برای فرزند شما مناسب است ، بنابراین Family Link برنامه هایی را که معلم در Android به شما توصیه می کند به شما نشان می دهد که می توانید مستقیماً به دستگاه آنها اضافه کنید.
5-محدودیت ها را تعیین کنید - تصمیم گیری در مورد میزان مناسب زمان صفحه نمایش برای فرزند شما است. Family Link به شما امکان می دهد محدودیت زمانی و یک ساعت خواب را برای دستگاه های تحت نظارت خود تعیین کنید ، بنابراین می توانید به آنها کمک کنید تا تعادل خوبی پیدا کنند.
6-دستگاه خود را قفل کنید - این که آیا وقت آن است که به خارج از خانه بروید ، شام بخورید ، یا صرف وقت صرف کنید ، می توانید یک وسیله نظارت شده را از راه دور قفل کنید هر وقت زمان استراحت است.
7-ببینید کجای اینها هستند این که بتوانید فرزندتان را هنگام حرکت پیدا کنید ، بسیار مفید است. می توانید از Family Link استفاده کنید تا در دستگاه های Android خود مکان یابی آنها را پیدا کنید.
8-ابزارهای Family Link بسته به دستگاه فرزند شما متفاوت است. لیستی از دستگاههای سازگار را در خانواده.google.com/familylink/setup مشاهده کنید