رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

چگونه برنامه های ویندوز 7 را در ویندوز 10 نصب کنیم؟

چگونه برنامه های ویندوز 7 را در ویندوز 10 نصب کنیم؟

سیستم عامل قدیمی ویندوز7 دیگراز تهدیدات جدید دنیای بیرحم مجازی،محافظت نمی کند.اکثر برنامه های قدیمی ویندوز 7 باید به سادگی در ویندوز 10 اجرا شوند.اگرآنها روی ویندوز 7 کار می کردندپس بدون  تردید روی ویندوز10هم کار خواهند کرد. برخی از برنامه های رایانه ای قدیمی کارایی ندارند وروش هایی وجود دارد که می شود آنها را دوباره براه انداخت.
اگر درWindows XP یا Windows 7  برنامه های دارید که در ویندوز 10 اجرا نمیشوند ،سعی کنید برنامه Program Compatibility Troubleshooter را اجرا کنید تا به سیستم عامل اجازه دهد به طور خودکار بهترین حالت سازگاری را پیدا کند. حتما اطلاع دارید که شرکت مایکروسافت نسخه های قبلی حالت سازگاری ویندوز را از قبل بارگزاری می کند. این کار برای این است که در سیستم عامل جدیدتر ، برنامه های ساخته شده برای سیستم های قدیمی به درستی کار کنند.برای اجرای برنامه ها در ویندوز10 مراحل زیر را انجام دهید:
• ابتدا روی برنامه Setup File کلیک راست کنید. 
*به قسمت  Properties‌ بروید، سپس به تب Compatibility بروید.
* روی کادر انتخاب با عنوان"اجرای این برنامه در حالت سازگاری برای"Run this program in compatibility mode for  کلیک کرده و سپس نسخه دلخواه ویندوز را از فهرست کشویی انتخاب کنید. 
*بسته به دستگاه شما گزینه Previous Windows Edition را به عنوان یک گزینه نشان می دهد یا لیستی از نسخه های مختلف ویندوز را پیش روی شما قرار میدهد.
* درپایان ،روی انتخاب مورد علاقه خود کلیک کرده و سپس روی دکمهOK کلیک کنید.
لازم به ذکر است که تنظیمات حالت سازگاری نباید در برنامه هایی که همراه با سیستم عامل، برنامه های هارد دیسک و نرم افزار آنتی ویروس و فایروال هستند، اعمال شود.زیرا اینکار ممکن است باعث تهدیدات امنیتی و یا باعث از بین رفتن اطلاعات شود.

آموزش59.43 کیلوبایت
وینوز122.68 کیلوبایت