رفع نیازهای روزمره به صورت آنلاین

امروزه کارهای زیادی وجود دارد که می‌توان به صورت آنلاین انجام داد. اطلاعات را به سرعت پیدا کرد، امور مالی و فروشگاه خود را مدیریت کرد، سرگرم شد و با افراد در سراسر جهان ارتباط برقرار نمود.
در صورتی که از اینترنت با سرعت بالا برخوردار هستید، چیزهای زیادی وجود دارد که می توان انجام داد. یعنی زمانی که در منزل هستید به راحتی  می‌توانید خود را سرگرم کنید، با دوستان و عزیزان‌تان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید،امور مالی خود را مدیریت و از فروشگاه‌های آنلاین استفاده نمائید.
 
در اینجا مواردی که امروزه  بیشتر از اینترنت استفاده می‌شود را بیان می‌کنیم:
• پیداکردن آنلاین اطلاعات– با استفاده از موتورهای جستجو، مانند گوگل، می‌توان هر گونه اطلاعات که دنبال آن هستید را تنها با چند کلیک بر روی ماوس سیستم خود، آنها را پیدا کنید. به سادگی کلمات‌کلیدی مربوط به جستجوی خود را تایپ کنید و لیستی از وب‌سایت‌ها را فقط در عرض چند ثانیه دریافت کنید.
پست الکترونیک- سریع ترین و مطمئن ترین راه برای ارسال و دریافت پیام در شبکه اینترنت است.
• شبکه‌های اجتماعی– سایت‌های شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک و تلگرام، یک راه آسان و راحت برای برقراری ارتباط با دوستان و نزدیکان می‌باشد.

• گفتگو و پیام‌فوری– اینترنت این اجازه را به ما می‌دهد تا پیام‌های کوتاه را در کمترین زمان ممکن ارسال و دریافت کرد، بنابراین می‌توان خیلی سریعتر و راحت تر از ایمل صحبت نمود.

رسانه‌های آنلاین– می‌توان با توجه به خدمات پهنای‌باند با سرعت بالا و با استفاده از خدمات یوتیوب، Netflix و Hulu، فیلم‌ها را تماشما کرد و به موسیقی‌ها گوش داد.

ترجمه: سید عباس میرانی