موارد مشکوک را از طریق سایت پلیس فتا ، جهت رسیدگی سریع مطرح کنید

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ علی کریمی رئیس پلیس فتا کرمانشاه در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب بانکی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی ادامه داد: با پی‌جویی‌های فنی و پلیسی عامل برداشت مورد شناسایی قرار گرفت وضمن هماهنگی مقام قضایی، طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شد.

سرهنگ کریمی گفت: متهم که از دوستان شاکی بود، در تحقیقات مقدماتی منکر قضیه شد ولی پس از مواجه شدن با دلایل‌، مدارک و مستندات موجود در پرونده‌، ضمن اقرار به جرم خود اعتراف کرد جهت انجام امور بانکی کارت شاکی را قرض گرفته است و زمانی که به دستگاه عابربانک مراجعه کرده وسوسه شده و اقدام به فعال نمودن روز دوم و برداشت از حساب شاکی کرده است.

رئیس پلیس فتا کرمانشاه ضمن هشدار به دارندگان کارت‌های بانکی در خصوص اینکه کارت بانکی و رمزعبور آن را در اختیار افراد غیر قرار ندهید ، اظهار داشت : کاربران در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک می توانند آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس WWW.Cyberpolice.ir بخش خدمات الکترونیکی، لینک ثبت گزارش های مردمی با ما در میان بگذارند.