9هزار ماسک توسط پلیس فتا البرز کشف شد

پلیس فتا ا البرز

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ محمد اقبالی رئیس پلیس فتا استان البرز در خصوص این خبر اظهار داشت:  کارشناسان پلیس فتا استان البرز در پی رصد فضای مجازی، یک صفحه فروش ماسک پزشکی را شناسایی کردند که این اقلام را با قیمت های نامتعارف به شهروندان ارایه می کرد.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس فتا با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه گردانندگان این صفحه را در شهرستان فردیس شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضایی برای بررسی موضوع به آن جا مراجعه کردند.

سرهنگ اقبالی گفت: با حضور ماموران در مخفیگاه متهم مشخص شد نامبرده با انبار کردن حدود نه هزار عدد انواع ماسک های فیلتردار و ساده، آن ها را با قیمت گزاف در فضای مجازی به فروش می رساند.

رئیس پلیس فتا استان البرز گفت: طی  بازرسی از مخفیگاه این متهم تعداد ۹ هزار و ۷۰۰ عدد انواع ماسک های پزشکی، فیلتردار و ساده به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

این مقام انتظامی  با اشاره به اینکه اقلام مکشوفه به همراه متهم برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، خاطر نشان کرد: طی یک ماه گذشته مقادیرزیادی انواع دارو، مواد ضدعفونی کننده، اقلام پزشکی و بهداشتی و  الکل در استان البرز کشف شده است.

رییس پلیس فتا استان البرز در انتها با درخواست از کاربران فضای مجازی در خصوص توجه به موارد امنیتی در فضای مجازی گفت:هموطنان عزیز در صورت برخورد با محتوای مشکوک و مجرمانه با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی  (www.cyberpolice.ir)  در قسمت مرکز فوریتهای سایبری به همکاران ما گزارش دهند تا برخورد قانونی با گردانندگان این سایت ها و صفحات اجتماعی صورت بگیرد.