با جادوی SEO بیشتر آشنا شوید

سئو چیست؟ سئو به زبان ساده یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جست و جو! در واقع سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد. که ما ایرانی ها می گوییم “سئو” ولی در زبان انگلیسی “اس ای او” گفته می شود.

ما در این کتابچه آموزشی سعی داریم مفهوم سئو را برای کاربران توضیح دهیم و در ادامه مقاله کلیه مفاهیم مربوط به این حوزه ر ابه صورت مختصر و مفید در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم، همچنین شما کاربران عزیز می تواند متن کتاب را در قالب فایل PDF دانلود کنید.

فایل پیوست
متن اصلی کتاب۱.۵۳ مگابایت

سئو چیست؟ سئو به زبان ساده یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جست و جو! در واقع سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد. که ما ایرانی ها می گوییم “سئو” ولی در زبان انگلیسی “اس ای او” گفته می شود.

البته منظور از بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو همان گوگل است. چون همان طور که می دانید در کشور ما بیش از ۹۹ درصد افراد از گوگل برای رفع نیاز خود استفاده می کنند. و هدف اصلی ما بهینه سازی سایت مان برای گوگل است. هر چند که جدیدا موتور جست و جوی مایکروسافت با نام بینگ هم کمی مهم شده است اما نه خیلی!

گوگل است که به سئو معنی می دهد. در حقیقت همه ما تلاش می کنیم تا سایت مان را در کلماتی که مربوط به کسب و کارمان می شود و کاربران بیشتری آن ها را سرچ می کنند در گوگل بالا بیاوریم. سئو به زبان ساده یعنی همین!

اما در این مقاله قصد دارم به طور مفصل در مورد سئو صحبت کنم. از سیر تا پیاز سئو را در این مقاله به شما می گویم. اینکه سئو دقیقا یعنی چی؟ و سئو چگونه می تواند کسب و کارهای اینترنتی را متحول کند و در نهایت با جادویی که سئو می کند آشناتون می کنم. همچنین در این مقاله در مورد تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۹ هم صحبت می کنم.

پس اگر واقعا می خواهید بدانید سئو چیست و چقدر اهمیت دارد و مهم است حدود ۱۵ دقیقه از وقت تان را در اختیار بنده بگذارید و تا انتهای این مقاله همراه من باشید. به شما قول می دهم از خواندن این مقاله پشیمان نمی شوید.

فهرست مطالب
مقدمه ..................................................................................................................................۱
اوايل شروع سئو.....................................................................................................................۱
مواردی که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است........................................................................۲
سئو چیست؟ (تعاریف مختلف از سئو سایت).....................................................................................۳
گوگل به چه سایت هایی رتبه خوب می دهد؟ ..................................

بیشتر

بلالبالبا

نویسنده کتاب
پلیس فتا
مترجم
حسین موالی
کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید