رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

حذف یارانه

مراقب پیامک‌هایی با عنوان قطع یارانه باشید

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌غربی در گفتگو تلفنی با واحد خبرگزاری صدا و سیما آذربایجان‌غربی گفت: اخیرا کلاهبرداران جهت خالی نمودن حساب شهروندان با ارسال پیامک به تلفن همراه شهروندان مبنی بر قطع شدن یارانه، آنان را به درگاه‌های جعلی هدایت کرده و اطلاعات حساب شهروندان را به سرقت می‌برند.

سرهنگ کارآگاه اکبر نصرتی به شهروندان توصیه کرد: به هیچ عنوان فریب اینگونه پیامک ها نخورده و از مراجعه به چنین سایت هایی خودداری نموده و اخبار موثق در خصوص یارانه ها را از اداره مربوطه پیگیر شوید.

 

1398-10-01 08:53:46
0
1:01
هشدار مجدد پلیس فتا اصفهان:

رئيس اداره تشخیص و پیشگیری پليس فتا اصفهان به شهروندان هشدار داد پیامک ارسال شده به تلفن همراه مبنی بر قطع یارانه و

1398-08-17 18:04:27
0
1:48
رئیس پلیس فتا کرمان گفت :

رئیس پلیس فتا کرمان درخصوص کلاهبرداری با ارسال پیامک انبوه با عنوان قطع یارانه‌ هشدار داد و گفت: شهروندان برای بررسی یارانه خود

کلاهبرداری به بهانه قطع یارانه

 رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز استان گفت: با توجه به سیاست‌های دولت در حذف یارانه سه دهک درآمدی بالا، هرگونه اطلاع‌رسانی در این خصوص صرفاً از طریق ارسال پیامک با سرشماره yaraneh صورت خواهد گرفت.

سرهنگ نصرتی ادامه داد: هیچگونه اطلاع رسانی پیامکی با دیگر سرشماره‌ها، از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها انجام نمی‌پذیرد، لذا هرگونه ارسال پیامک حذف یارانه‌ها با دیگر سرشماره‌ها با اهداف مجرمانه بوده و برای کلاهبرداری از شهروندان صورت خواهد گرفت.

1398-07-01 12:28:30
0
0:59
رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی:

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی در خصوص پیامکی که توسط افراد سود جو با مضمون "یارانه شما قطع شد"، برای شهروندان ارسال می‌شود،

گول این دختر را نخورید

در هنگام ورود به درگاه های بانکی در بستر اینترنت، از موتورهای جستجو برای یافتن بانک مورد نظر استفاده نکنید و حتما آدرس بانک را خودتان وارد نمایید.

 ضمن آنکه یک راه تشخیص سایت های فیشینگ هم در قسمت URL سایت آدرسی است که ذکر شده و کاربران باید حتما دقت کنند که در کنار آدرس سایت، عبارت //:https ذکر شده باشد.

1398-03-12 08:15:16
0
1:23
رئیس پلیس فتا استان زنجان هشدار داد:

سرهنگ محمدعلی آدینه لو گفت: اخیراً تعدادی از شهروندان با شکایت کلاهبرداری و برداشت غیرمجاز از حساب بانکی پیرو دریافت پبامک قطع یارانه

1398-03-04 12:26:52
0
1:46

رئیس پلیس فتا بوشهر در خصوص ارسال پیامک های جعلی پرداخت سهام عدالت یا قطعی یارانه توسط سودجویان فضای سایبری به شهروندان هشدار