رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

ارتقاء برنامه گوگل

چگونه اطلاعات مکانی گوگل را به طور خودکار حذف کنیم؟

برای دسترسی به بخش تنظیمات خودکار حذف اطلاعات گوگل باید به بخش کنترل تاریخچه لوکیشن و فعالیتهای وب و اپلیکیشن ( Location History and Web & App Activity ) در اکانت خود مراجعه کنید. در این جا می‌توانید به این بخش دسترسی داشته باشید.
سپس گزینه حذف خودکار  Choose to delete automatically را انتخاب کنید.
در اینجا دو گونه تنظیمات داده‌ پیش روی شماست. نخست اطلاعات مربوط به وب و فعالیتهای اپلیکیشن Web & App Activity است که مربوط به تاریخچه جست و جوهای شما و فعالیتهای اپلیکیشن‌هاست. دوم اطلاعات مربوط به تاریخچه مکان یا Location History است که توصیه می‌کنیم هر دو مورد را تنظیم کنید.
با انتخاب گزینه  Manage Activity در پایین هرکدام از  موارد یک و دو میتوانید انتخاب کنید که اطلاعاتتان چگونه نگهداری شوند. ۱- تا زمان حذف دستی حفظ شوند ۲- برای مدت ۱۸ ماه حفظ شوند و بعد به صورت خودکار حذف شوند و ۳- برای مدت ۳ ماه حفظ و بعد حذف شوند.
خیلی بعید است کاربران نیاز به اطلاعات مکانی و سابقه جست و جوی خود داشته باشند برای همین توصیه می‌کنیم این اطلاعات را در بازه ۳ ماهه حذف کنید.

1399-04-01 13:50:09
0
3:50

گوگل تصمیم گرفته فرایند خرید اشتراک در اپلیکیشن‌های اندروید را ساده‌ تر کند؛ ازاین‌رو، احتمالاً گزینه‌های جدیدی برای خریداران در اندروید را شاهد

1399-03-21 13:15:19
0
1:14
1399-02-20 11:00:34
0
2:52

گوگل چندی پیش قابلیتی به نام Ambient Mode را به لاک اسکرین اندروید اضافه کرد که به لطف این حالت، اطلاعات مهم و

1399-02-20 08:45:18
0
1:35
اخبار امنیت فناوری اطلاعات

برنامه Google Authenticator بروزرسانی بسیار کاربردی ارائه می‌دهد اما فقط برای گوشی‌های اندروید. در کنار برنامه Google Authenticator که به کندی پیشرفت کرده

1399-02-06 10:21:05
0
1:29

گوگل از یکپارچه شدن پلتفرم ویدئوکنفرانس خود با سرویس جیمیل خبر داده است. بدین ترتیب کاربران به‌طور مستقیم از طریق جیمیل قادر به

چگونه از جیمیل بک آپ بگیریم؟

  خود جیمیل، ابزار اختصاصی بک‌آپ‌گیری دارد که می‌تواند اطلاعات و داده‌ها را دانلود کرده و به کامپیوتر انتقال دهد. این ابزار ابتدا تمام پیغام‌ها را فشرده کرده و به یک فایل زیپ تبدیل می‌کند که دانلود آن راحت است. بک‌آپ‌گیری از این طریق، تنها چند مرحله ساده دارد.
از طریق my account.google.com، وارد اکانت جیمیل خود شوید.
در قسمت اطلاعات خصوصی و حریم شخصی- Personal Info & Privacy-، گزینه control content را انتخاب کنید.
بعد، در بخش دانلود و یا انتقال Content، داده‌های خود را دانلود کرده و در ادامه گزینه «ایجاد آرشیو  -Create Archive- » را انتخاب کنید.
اینجا برای شما صفحه‌ای باز می‌شود که ابزارهای مختلف گوگل را معرفی می‌کند و از آنجاییکه شما فقط می‌خواهید داده‌های جیمیل را نگه دارید، باید در بالای ستون ارائه شده، گزینه None را انتخاب کنید.
در مرحله بعد، به پایین صفحه آمده و فقط گزینه مربوط به ایمیل را انتخاب کنید.
در مرحله آخر، شیوه‌های مختلفی برای آرشیو سازی و همچنین مکانیزم‌های دریافت معرفی می‌شود. گزینه مورد نظر خود را برای ذخیره و دسترسی دوباره به داده‌ها‌ انتخاب کنید و در ادامه لینکی از طرف گوگل دریافت می‌کنید که تا یک هفته اطلاعات مربوط به دانلود آرشیو شما را ارائه می‌کند.

.37.2 کیلوبایت
1398-09-16 11:52:07
0
4:24
وب سایت androidpit.com خبر داد:

آیا شما هم تصمیم دارید برای تعطیلات بعدی خود به یک کشور خارجی سفر کنید؟ آیا زبان مردم آن کشور را می‌دانید؟ هنگامی‌که

گوگل تگ منیجر (Google Tag Manager) چیست؟

گوگل تگ منیجر یا به اختصار GTM ابزاری برای بررسی دقیق رفتار کاربران در سایت است که بااتصال آن به گوگل آنالیتیکس می‌توانید به این داده‌ها دسترسی پیدا کنید. به‌عنوان‌مثال اگر بخواهید بدانید که چند نفر از بازدیدکنندگان یک صفحه خاص در سایتتان روی یک دکمه خاص در آن صفحه کلیک کرده‌اند گوگل تگ منیجر به شما کمک می‌کند.

با گوگل تگ منیجر می‌توانید رفتارهایی مثل کلیک کاربران روی اجزای خاص در صفحه، میزان اسکرول و ماندگاری آن‌ها در صفحه، پلی کردن فایل صوتی در صفحه، میزان دیده شدن ویدیو در صفحه و مواردی ازاین‌دست را تشخیص داد.

گوگل تگ منیجر که از سال 2012 توسط گوگل معرفی شد تا به امروز تغییرات زیادی را داشته است و می‌توان گفت روزبه‌روز کار کردن با آن ساده‌تر می‌شود. گوگل تگ منیجر به‌تنهایی برای ما کاربردی نخواهد داشت و باید آن را به ابزارهای دیگر مثل گوگل آنالیتیکس متصل کنیم.
 

1398-08-11 11:54:14
0
2:21
اخبار فناوری اطلاعات

گوگل 6 برنامه جدید را راه اندازی کرده است تا به کاربران کمک کند زمان کمتری را در گوشی هوشمند خود صرف کنند