رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

اطلاعات شخصی کاربران

1399-02-14 09:54:18
0
2:17
جی بی هکرز نوشت:

محققان از کشف تروجانی با نام EventBot خبر دادند که می‌تواند اطلاعات بانکی، اطلاعات شخصی و اطلاعات وارد شده از طریق صفحه کلید

1399-01-22 10:31:08
0
2:40
اخبار فناوری

باعنایت به قابلیت منحصر به فرد شبکه‌های اجتماعی، افراد نقطه‌ نظرات خود را به تمام دنیا انتشار می‌دهند اما رسانه‌های اجتماعی اصول حرفه‌ای

1398-11-08 10:11:24
0
1:19
فتا اصفهان مطرح کرد:

رئيس پليس فتا اصفهان از شناسایی و دستگیری فردی كه با بدست آوردن تصاوير شخصی و خانوادگی يكی از شهروندان قصد اخاذی چند

1398-08-25 15:10:09
0
1:54

شرکت اپل به‌تازگی از حذف اپلیکیشنی بر روی اپ استور خبر داد که اطلاعاتی از قبیل لایک و یا نظرات مربوط به کاربران

چگونه نمایش نوتیفیکیشن در اندروید را غیرفعال کنیم؟

کارکرد نوتیفیکیشن ها، اعلان پیام و یا اطلاع موضوعی به کاربران دستگاه‌های هوشمند است. اما اگر این نوتیفیکیشن‌ها در موقعیت‌هایی همچون زمان مطالعه و یا در حین انجام کاری مهم که نیاز به تمرکز دارد، به نمایش درآیند، حواس‌پرتی کاربر را به دنبال خواهد داشت. همچنین اگر میزان نمایش نوتیفیکیشن ها از حد مشخصی فراتر رود، می‌تواند آزاردهنده نیز باشد.
اینجاست که راهی جز غیرفعال کردن نوتیفیکیشن باقی نمی‌ماند. در ادامه برآنیم تا مروری داشته باشیم به نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن‌های اپلیکیشن‌ها در گوشی‌های اندرویدی. گفتنی است این مراحل و گزینه‌ها، در اندروید 8 اوریو دنبال شده و ممکن است تفاوت جزئی در برخی گوشی‌ها و مدل‌ها وجود داشته باشد.
اندروید امکان غیرفعال کردن نوتیفیکیشن و یا اجازه دادن به برخی مخاطبین خاص برای برقراری تماس و یا ارسال پیامک را از طریق قابلیت Do Not Disturb، برای کاربران خود فراهم کرده که این ویژگی در بخش تنظیمات (Setting) گوشی جای گرفته است.
 

1398-06-30 10:25:18
0
1:49
فتا زنجان خبر داد :

رئیس پلیس فتا زنجان در خصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی به بهانه ثبت نام اربعین حسینی از طریق سایت‌های جعلی به شهروندان هشدار داد.

1398-06-26 13:58:57
0
1:41
کشف آسیب‌پذیر‌ی جدید اینستاگرام

اطلاعات شخصی کاربر‌ان ممکن است به دلیل آسیب‌پذیری اینستاگر‌ام در بستر رسانه‌اجتماعی متعلق به فیس‌بوک توسط هکر‌ها به سرقت برود.

چگونه وب‌سایت مخرب دستگاه شما را آلوده می‌کند؟

advanced-online-searches.jpg

احتمالا شما هم مثل بسیاری از کاربران اینترنت، وقت زیادی را در پشت کامپیوتر، لپ‌تاپ، موبایل یا تبلت خود و در حال مرور صفحات وب‌ می‌گذرانید. این صفحات وب شامل شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها، بلاگ‌ها، فروشگاه‌های اینترنتی، بازی‌های آنلاین و غیره است که ممکن است یک وب‌سایت مخرب هم باشد.

اگر یک هکر خرابکار بخواهد وارد دستگاه شما شود و زندگی دیجیتال و اطلاعات شما را به مخاطره بیاندازد، یکی از اولین قدم‌هایش ایجاد یک وب‌سایت مخرب آلوده به بد‌افزار است.

ممکن است با اطمینان بگویید که در این مورد نگران نیستید، زیرا صفحات فیشینگ را تشخیص می‌دهید و فقط از وب‌سایت‌‌های مطمئن مانند وی‌پدیا یا CNN و غیره بازدید می‌کنید. اما ۷۶٪ این وب‌سایت‌ها ‌دارای آسیب‌پذیری هستند.

متاسفانه این موضوع به همینجا ختم نمی‌شود، از این ۷۶ درصد، ۹٪ دارای آسیب‌پذیری جدی‌ هستند بطوریکه خرابکار می‌تواند از طریق آن وارد دستگاه بازدید کننده شود، بدا‌فزار دانلود کند و حتی روی دستگاه قربانی کدی را اجرا کند.