رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

رمز دوم

1398-11-13 08:20:26
0
1:10
رییس پلیس فتا کیش مطرح کرد:

رئيس پليس فتا کيش در خصوص استفاده از رمز دوم یکبار مصرف اظهار داشت: این نوع رمز که برای مدت کوتاهی قابل استفاده

1398-10-25 10:51:12
0
1:04
در ایلام اتفاق افتاد:

رئیس پلیس فتا استان ایلام از کاهش کلاهبرداری فیشینگ همزمان با راه اندازی رمز دوم پویا در ایلام خبر داد.

هشدارهای پلیس فتا در مورد فعالسازی رمز دوم پویا

استفاده از رمز یکبار مصرف گامی مهم جهت حفظ امنیت اطلاعات مالی کاربران است، شهروندان می‌توانند با فعال‌سازی رمز یکبار مصرف کارت‌های بانکی خود، حضوری امن در حوزه‌ی بانکداری الکترونیک را تجربه نمایند.

بخش خبری شبکه استانى سیستان و بلوچستان گزارشى تصویرى در این‌ خصوص تهیه نموده است که شما در این ویدئو‌کست مى‌توانید آن را مشاهده نمایید.

چگونه رمز دوم یک‌بارمصرف دریافت کنیم؟

اگه به اخبار منتشر شده توجه کرده باشید تأکید می شود کسانی که رمز دوم یک‌بارمصرف ندارند سریعاً با مراجعه به آن را دریافت کنند تا بتوانند خریدهای اینترنتی خود را انجام دهند و یا کارت به کارت کنند اما واقعیت این است که تا این حد عجله نیاز نیست و لازم نیست همین فردا صبح به بانک رفته و رمز دوم کارت خود را دریافت کنید اگرچه به‌طورکلی کار کردن با رمز دوم یک‌بارمصرف بسیار بهتر از کار کردن با رمز دوم ثابت است.

بااین‌حال شما می‌توانید به مراجعه به شعبه بانکی مربوط به کارتتان از آن‌ها درخواست کنید رمز دوم یک‌بارمصرف را بر روی کارتتان فعال کند.

همچنین برخی از بانک‌ها هم‌اکنون نیز اپلیکیشن رمز یک‌بارمصرف خود را فعال کردن و می‌توانید با استفاده از آن هر بار که خواستید رمز دوم یک‌بارمصرف بگیرید اما برخی از بانک‌ها همچنان این خدمت را ارائه نمی‌کنند و قادر به دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف از طریق اپلیکیشن آن نخواهید بود.

فریب تبلیغات و کلاه‌برداری‌هایی که از شما بابت فعال کردن رمز دوم یک‌بارمصرف پول می‌خواهند را نخورید چراکه این فرآیند هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد و برای دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف هیچ‌گونه پولی لازم نیست بدهید و این مسئله کاملاً رایگان است.

بانک‌ها نیز بابت این مسئله هیچ کارمزدی را از مشتری‌های خود دریافت نخواهند کرد.
 

1397-07-17 14:26:55
0
1:17
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زابل:

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زابل از شناسایی و دستگیری عامل برداشت‌های سریالی غیرمجاز از حساب یک شهروند خبر داد.