رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

فروش امتیاز وام

کلاهبرداری با ترفند دریافت وام

کلاهبرداری که با ترفند تبلیغات گسترده جهت دریافت وام آسان، اطلاعات بانکی شهروندان اصفهانی را دریافت می‌کرد و از مردم برداشت وجه انجام می‌داد توسط پلیس فتا اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

۱۳۹۸-۰۸-۲۵ ۱۳:۰۳:۰۶
۰
۱:۴۸
پلیس فتا یزد مطرح کرد :

رئیس پلیس فتا استان یزد در خصوص کلاهبرداری افراد سودجو در قالب وام های ازدواج و مسکن و ... خبرداد و متذکر شد

دریافت امتیاز وام بانکی از سایت‌های تبلیغاتی امنیت دارد؟

در سایت های ارائه خدمات و تبلیغات مانند دیوار و شیپور افرادی آگهی‌هایی با عنوان فروش امتیاز وام مشاهده می‌شود که در صورت تماس قربانیان عنوان می‌شود فرد متقاضی مبلغی را باید پرداخت کرده سپس به عنوان ضامن وام نیز مدارک را پر کند، بعد از مدتی قربانی به بانک مراجعه و متوجه می‌شود فرد کلاهبردار وام را دریافت کرده و هیچ مبلغی هم به خریدار نداده است لذا تا زمانی که فرد فروشنده امتیاز وام را نمی‌شناسید به هیچ وجه ریسک خرید امتیاز وام را قبول نکنید.

۱۳۹۸-۰۴-۱۹ ۱۰:۵۸:۵۰
۰
۱:۳۵
رئیس پلیس فتا اصفهان :

رئيس پليس فتا استان اصفهان از دستگيری كلاهبرداری كه در يكی از سايت‌های تبليغاتی به بهانه اعطای وام از شهروندان كلاهبرداری می‌كرد ،

۱۳۹۸-۰۳-۱۱ ۰۸:۲۱:۳۳
۰
۱:۱۱
پلیس فتا اصفهان هشدار داد :

رئيس پليس فتا اصفهان از دستگيری كلاهبرداری كه در يكی از سايت‌های تبليغاتی به بهانه اعطای وام از شهروندان كلاهبرداری می‌كرد خبر داد.

کلاهبرداری با عنوان فروش امتیاز وام

رئیس پلیس فضای تولید و‌ تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در گفتگو با واحد خبر صدا و سیمای استان کرمانشاه با اشاره به روش‌های کلاهبرداری در فضای‌مجازی گفت: یکی از مواردی در دنیای مجازی و به خصوص نرم‌افزارهای ارائه خدمات به‌ وفور یافت می‌شود، پیام‌های خرید و فروش انواع وام مانند وام ازدواج و... می‌باشد، شهروندان حتما مراقب باشند در دام این کلاهبرداران گرفتار نشوند.