اخلاق در فضای مجازی

۱۳۹۸-۰۳-۱۸ ۰۸:۵۷:۲۲
۰
۱:۲۴
توصیه پلیس فتا کردستان:
رئیس پلیس فتا استان کردستان ضمن تأکید بر رعایت اصول اخلاق مداری در فضای مجازی از عموم مردم خواست: شبکه های اجتماعی را ادامه ...

مصاحبه کارشناس پلیس فتا با رادیو مازندران در خصوص سواد رسانه‌ای

کارشناس پلیس فتا استان مازندران با حضور در برنامه رادیو مازندران با بیان اینکه ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای لازمه فعالیت در فضای مجازی است، گفت: با توجه به زندگی درعصر اینترنت و استفاده روزافزون نوجوانان و جوانان از این رسانه تعاملی و از سویی افزایش آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی نوپدید، ارتقای سواد رسانه‌ای می‌تواند نقش موثری در کاهش این نوع آسیب‌ها واستفاده هوشمندانه ازاینترنت داشته باشد.

۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۱:۳۸:۲۷
۰
۱:۴۹
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی :
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه باید با جدیت در مقابل تهدیدات فضای مجازی ایستاد، گفت: با توجه به رسالتی ادامه ...

نکات لازم برای امن تر شدن فضای مجازی از نظر اخلاقی

رییس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی در برنامه ۱۸۰ ثانیه به موضوع امن تر شدن فضای مجازی از نظر اخلاقی پرداخت، وی بیان داشت که ما نبایستی در فضای مجازی به دیگران ضرر برسانیم، و نسبت به ارسال و دانلود و بار گزاری اطلاعات شخصی افراد بدون اجازه اقدام نماییم.

سرهنگ محسن محمودی  در ادامه افزود: افراد نباید حاظر شوند به سادگی  با کلیک بر روی یک دگمه اقدام به آبروریزی از سایر کاربران گردند و از دخالت در زندگی مردم خودداری و اجتناب نماییند.

۱۳۹۸-۰۱-۱۳ ۱۸:۱۷:۰۵
۰