اطلاعات گوشی تلفن همراه

۱۳۹۸-۰۵-۲۶ ۱۰:۵۶:۵۸
۰
هر پدیده جدید به محض ورود به دنیای واقعی همواره فرصت‌ها و چالش‌هایی به همراه دارد، فضای مجازی نیز به عنوان ابزار ارتباطی نوین همچون تیغ دو لبه‌ای است که هم فرصت‌های خوبی را برای پیشرفت افرد فراهم کرده و هم می‌تواند بستر مناسبی برای آسیب ایجاد کند.

نگهداری از اطلاعات شخصی در گوشی تلفن همراه (قسمت۱۲)

رییس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی در سری برنامه های ۱۸۰ ثانیه ای بیان داشتند : امروز می خواهم یک بحث کاربردی را برای شما عزیزان بیان نمایم.

آسیب و تهدیدات فضای مجازی در حوزه نوجوانان و جوانان

کاربران و شهروندان درهنگام استفاده از اینترنت برای پیشگیری از آسیب و تهدیدات فضای مجازی به توصیه‌های رئیس پلیس فتا زنجان در پادکست بالا توجه نمایید.

۱۳۹۷-۱۱-۲۴ ۱۳:۵۰:۴۱
۰
امروزه با گسترش استفاده از گوشی‌های هوشمند، کاربران حجم بیشتری از اطلاعات شخصی و مهم خود را روی گوشی ذخیره می‌کنند و افرادی مثل هکرها از بدست آوردن این اطلاعات، هنگامی که در حال گشت و گذار در وب هستید، خوشنود می‌شوند. در این کتابچه قصد داریم شما را با چند اقدام ساده در جهت افزایش امنیت گوشی‌های هوشمند آشنا کنیم.
۱۳۹۷-۱۱-۰۸ ۰۹:۴۷:۵۸
۰
۲:۳۲
رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوى‌ :
رئيس پليس فتا استان خراسان رضوى‌ ازکشف یک پرونده تهدید و اخاذی خبر داد و به شهروندان توصیه کرد : با نصب نرم ادامه ...

تلفن همراهم روشن نمی‌شود چکار باید کنم!

در اولین قدم سعی کنید باتری را خارج کنید. اگر باتری دستگاه شما خارج نمی‌شد، کلید پاور را به مدت ۱۵ ثانیه نگه‌دارید. اگر بازهم مشکل حل نشد، این بار دستگاه خود را به برق متصل کرده و مجدداً ۱۵ ثانیه، کلید پاور را به مدت ۱۵ ثانیه نگه‌دارید. درصورتی‌که همچنان نیز این مشکل را داشتید، باید به خدمات پس از فروش دستگاه خود مراجعه کنید.

۱۳۹۷-۰۸-۰۷ ۱۰:۵۶:۳۶
۰
۱:۵۰
رییس پلیس فتا استان کرمانشاه مطرح کرد:
رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از کشف پرونده سرقت تلفن‌ همراه و انتشار تصاویر یك خانم کرمانشاهی خبر داد و گفت: شخصی که ادامه ...