رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

اطلاعات گوشی تلفن همراه

چگونه فایلهایی که در سیستم عامل Android دانلود کرده‌ایم را پیدا کنیم ؟

ممکن است ناامیدکننده باشد که نتوانید فایل‌های دانلود شده خود را پیدا کنید. این اتفاق می‌تواند در گوشی‌های Android نیز بیفتد که مانند هر سیستم‌عامل دیگری دارای سیستم فایل هستند. در اینجا نحوه یافتن فایل‌های بارگیری شده در Android را آموزش می‌دهیم.
هر دستگاه آندرویدی به‌نوعی برنامه File Manager از قبل نصب‌شده است. در تلفن‌های Google Pixel ، به‌سادگی "Files" نامیده می‌شود. تلفن‌های گلکسی سامسونگ آن را "My Files" می‌نامند.
همچنین شما می‌توانید یک File Manager متفاوت از Google Play Store نصب کنید. یکی از برنامه‌هایی که بسیار پرطرفدار است ، برنامه "Files by Google" است. فراتر از امکان مشاهده بارگیری‌ها ، ابزارهای مفیدی برای آزادسازی فضای ذخیره‌سازی دارد.
1- پرونده‌های بارگیری شده در پوشه "بارگیری" در دستگاه شما به نام مناسب ذخیره می‌شوند. برای شروع ، مدیر پرونده (file manager) را در تلفن یا Android خود بازکنید. در این مثال ، ما از برنامه "Files‏" Google Pixel استفاده می‌کنیم.
2- مرحله بعدی یافتن پوشه "Downloads" است. برای باز کردن منوی کناری ، روی نماد منوی همبرگر در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.
3- گزینه "بارگیری" را از لیست انتخاب کنید.
4- تمام پرونده های بارگیری شده شما را می توان در این پوشه یافت.
5- اگر از برنامه "Files by Google" استفاده می کنید. ابتدا برنامه را در دستگاه Android خود باز کنید. سپس مطمئن شوید که در برگه "مرور" هستید.
روی گزینه «بارگیری ها» ضربه بزنید و سپس همه اسناد و پرونده های بارگیری شده خود را مشاهده خواهید کرد.

1399-05-14 13:21:36
0
رئیس پلیس فتا استان اصفهان مطرح کرد:

رئيس پليس فتا اصفهان از کشف یک پرونده سرقت اطلاعات خبر داد و گفت: این روز‌ها سوءاستفاده از اعتماد کاربران به یکی از شگردهای

مجازات سرک کشیدن به تلفن همراه دیگران چیست؟

بر اساس ماده 729 قانون جرایم رایانه‌ای هر‌کس به‌طور غیرمجاز به داده‌ها، سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی که به وسیله تدابیر امنیتی حفاظت شده است دسترسی پیدا کند به حبس از ۹۱ روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

اگر سامانه مدنظر گوشی همراه یا رایانه شخصی دارای رمز عبور باشد و مرتکب با گذر از این تدابیر امنیتی وارد سیستم شود مجرم شناخته خواهد شد.

 

چگونه در آیفون داده‌های مکانی را از تصاویر و ویدئوها حذف کنیم؟

سیستم‌عامل iOS برای تخصیص مکان، از ویژگی GPS استفاده می‌کند. از طرفی، متا دیتا چیز مهمی است چون کار را برای مرتب کردن مدیای شما ساده‌تر می‌کند. اما اگر این عکس‌ها و فیلم‌ها دست افراد سودجود بیافتند، آن‌وقت هر کسی می‌تواند به‌سادگی اطلاعات مکانی شما را پیدا کند.

حذف اطلاعات مکانی از عکس‌ها و فیلم‌ها در آیفون بسیار ساده است. کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1- در ابتدا، اپ دراور را باز و اپ "Photos" را انتخاب کنید.

2- حالا باید فیلم یا تصویری که می‌خواهید اطلاعات مکانی آن را حذف کنید انتخاب کنید.

3- در این مرحله روی دکمه "Share" کلیک کنید.

4- حالا در صفحه اشتراک‌گذاری، روی گزینه "Options" کلیک کنید.

5- در این قسمت باید سوییچ "Location" را غیرفعال کنید. بعد از آن، روی "Done" کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود.

 

1398-11-23 11:13:11
0
1:29
رئیس پلیس فتا بوشهر :

رئیس پلیس فتا بوشهر از دستگیری فردی که با سرقت گوشی تلفن همراه یک خانم بوشهری، با انتشار تصاویر ذخیره شده بر روی

1398-11-08 11:03:32
0
2:03
فرمانده انتظامی استان البرز :

فرمانده انتظامی استان البرز از انهدام باند فیشینگ کاران حرفه ای که با راه اندازی درگاه های جعلی اقدام به برداشت غیرمجاز از