رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

برنامه

۱۳۹۸-۱۱-۳۰ ۱۳:۴۰:۰۰
۰
۱:۲۳
فتا هرمزگان :

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و احضار عامل فحاشی در اینستاگرام خبر داد و از شهروندان خواست تا به صورت مستمر

۱۳۹۸-۱۰-۲۴ ۱۳:۱۴:۴۰
۰
۲:۲۸

فایل‌های با فرمت MOBI. فایل‌هایی هستند که برای ذخیره کتاب‌های الکترونیکی (eBooks) مورد استفاده قرار می‌گیرند. این فرمت در ابتدا فرمت مورد استفاده

چگونه کی لاگر های نرم افزاری را در سیستم خود تشخیص دهیم

روش اول :واردtask manager  ویندوز می شوید در تب Processes ، اگر دو یا بیشتر از دوتا فرآیند تکراری Winlogon.exe وجود داشته باشد، یکی از فرآیندها ممکن است عملکرد کی لاگر باشد که اگر دو یا بیشتر از دوتا نمونه فرآیند Winlogon.exe  یافتید،  بر روی فرآیند که تکرار شده کلیک کنید و گزینه End Process را فشار دهید و آن را برای همیشه ببندید.

روش دوم:اگر  کی لاگر  مخفی نشده باشد، می توان آنها را در لیست برنامه های نصب شده پیدا کرد. می توانید بر روی Start کلیک کنید و به Control Panel بروید. سپس Programs and Feature را انتخاب کنید. برای شما لیستی از برنامه ها و نرم افزارهایی که بر روی دستگاه شما نصب شده اند نشان خواهد داد. لیست را برای هر برنامه ای که نصب نکرده اید بررسی کنید. اگر هر گونه برنامه مخرب یا ناشناسی را پیدا کردید روی آن کلیک راست کنید و سپس Uninstall را انتخاب کنید.

۱۳۹۸-۰۷-۰۲ ۰۹:۴۳:۵۹
۰
۱:۳۸
Microsoft Edge

مایکروسافت لبه، درحال آزمایش ویژگی جدید در ساخت قناری خود است که به شما امکان می‌دهد برنامه‌های ناخواسته (PUP) را از بارگیری توسط

چگونه از اجرای خودکار برنامه ها در ویندوز جلوگیری کنیم؟

گاهی برنامه هایی که قبلا نصب کردید با بازکردن ویندوز، خودکار استارت شده و مزاحم کار شما می شوند و البته سرعت ویندوز را هم کم می کنند.
برای پاک کردن آنها، ابتدا روی Task Bar در فضای خالی راست کلیک کرده و گزینه Task Manager را انتخاب کنید.

1_7.jpg

و در بالای پنجره که باز می شود به قسمت Start Up می روید تا برنامه هایی که با بازکردن ویندوز به طور اتوماتیک Start می شوند را ببینید.

5_10.jpg

معمولا غیر از برنامه های مایکروسافت می توانید برنامه های دیگر را غیر فعال کنید در نهایت روی برنامه مورد نظر کلیک کرده و دکمه Disable را انتخاب می کنید و برنامه غیر فعال می شود.

گردآورنده: علی اصغر زارعی

 

۱۳۹۷-۰۸-۰۶ ۱۱:۳۷:۰۳
۰
۱:۲۰
فوس بایتس نوشت:

سیستم‌عامل bliss یک پروژه منبع باز است که به شما اجازه می‌دهد تا سیستم‌عامل Android گوگل برای گوشی‌های هوشمند را روی کامپیوتر شخصی