رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

برنامه

1399-01-23 14:38:18
0
1:26
همشهریان در فعال سازی گوشی‌های ایفون وتهیه اپل‌آی‌دی‌ها هوشیارانه عمل نمایند

به شهروندان در خصوص فعال سازی گوشی‌های‌ آیفون توصیه می شودافراد سودجو با ترفندهاي گوناگون اقدام به كلاهبرداري مي‌نمایند که یکی از این

1398-10-22 08:15:30
0
0:36
Microsoft Edge

برای شخصی سازی دکمه هایی که در کنار نوار آدرس ظاهر می شوند ، از این مراحل استفاده کنید:

نحوه حذف برنامه ها در BLUESTACKS

1- شروع BlueStacks :روی آیکون BlueStacks کلیک کنید تا برنامه باز شود.
2-تنظیمات BlueStacks را باز کنید:برای باز کردن کشوی برنامه،"All Apps "را از سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید.
3-BlueStacks Settings (آیکون آچار) را انتخاب کنید تا منوی تنظیمات باز شود.
4-برای مشاهده برنامه های نصب شده،Manage Applications را انتخاب کنید.این منو تمام برنامه های نصب شده را نمایش می دهد و به شما اجازه می دهد تا:
5-Choose App Size:‎اندازه برنامه را می توان از طریق این گزینه اندازه گیری کرد.اندازه برنامه متفاوت است.یکی از آنها را انتخاب کنید تا اندازه برنامه را تغییر دهید.
6-Delete apps:‎انتخاب این گزینه روند حذف برنامه را آغاز خواهد کرد.
7-گزینه حذف (نماد سطل آشغال) را انتخاب کنید تا برنامه را حذف کنید.نماد سطل زباله در ردیف برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
8-یک جعبه پاپ آپ ظاهر خواهد شد و از شما میخواهد تصمیم خود را برای حذف برنامه حذف کنید.Continue را انتخاب کنید برای ادامه حذف برنامه.
به محض اینکه برنامه حذف شود،خط افقی قرمز روی نام برنامه ظاهر می شود که نشان می دهد برنامه با موفقیت حذف شده است.همچنین،یک نوار پاپ آپ در نوار وظیفه ظاهر می شود که اطلاع رسانی می کند که برنامه حذف شده است.
 

1398-08-18 08:04:11
0
2:30

چگونه برنامه هایی که در ویندوز پاک نمیشوند را پاک کنیم

از منوی Start وارد Run شده و در آن عبارت regedit را تایپ کنید و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
سپس به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Uninstall
حالا در لیست بازشده نام تمامی برنامه‌های نصب شده را می‌بینید. کافی است روی برنامه موردنظر کلیک کرده و دکمه Delete را بزنید.
تنها دقت کنید برای Uninstall کردن برنامه‌ها از روش معمول استفاده کنید و تنها در مواردی  کهبرنامه پاک نمی‌شود از این روش استفاده نمایید.
 

آیا برنامه فیس اپ امن است؟

خیر، به دلیل احتمال جاسوسی از طریق دوربین و دسترسی بدون اجازه به تصاویر کاربر نمی توان این برنامه را جزو برنامه های امن دانست همچینن این اپلیکیشن توسط شرکت روسی وایرلس لب ساخته شده و می تواند خطر جدی در رابطه با یادگیری عمیق داشته باشد چراکه هوش مصنوعی این برنامه به دلیل جذب مخاطبین زیاد از سراسر دنیا بالا رفته و خطر به وجود آمدن جعل عمیق یا (deepfake) بیشتر می شود.

1398-04-18 13:40:59
0
2:42

ویندوز می‌تواند به شما نشان دهد که کدام برنامه‌ها به چه مقدار از شبکه اینترنت استفاده می‌کنند. شما در ویندوز می‌توانید فهرستی از

آیا برنامه‌هایی با عنوان مشاهده افرادی که پروفایل شبکه‌های اجتماعی اشخاص را نگاه می‌کنند وجود دارد؟

برای این‌که یک برنامه غیررسمی که توسط شرکت پشتیبانی ارائه نشده است در شبکه‌های اجتماعی بتواند اشخاص مشاهده کننده پروفایل کاربران را مشخص و اعلام نماید باید به سرور آن شبکه‌اجتماعی متصل تا بتواند اطلاعات ورود، خروج و اقدامات کاربران را ثبت کند؛ این به معنی این است که آن شبکه‌اجتماعی از امنیت لازم برخوردار نبوده و هر برنامه‌ی غیر رسمی می‌توانند به اطلاعات محرمانه کاربران دسترسی غیرمجاز داشته باشد لذا اگر با همچین عنوان‌هایی روبرو شدید تبلیغات آن‌‌ها را باور نکنید زیرا این‌گونه برنامه‌ها مخرب هستند و در صورت نصب و به گوشی شما  آسیب می‌رسانند.