رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

جمع‌آوری‌ کمک به نیازمندان

مصاحبه تلویزیونی رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی در خصوص کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان

رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی سرهنگ محمدپور در برنامه خبر شبکه خاوران گفت: شهروندان هر گونه کمک نقدی یا غیر نقدی خود به نیازمندان را از طریق سازمان‌ها و ارگان‌های مربوطه اهدا کنند.

سرهنگ محمدپور در خصوص پرداخت کمک در فضای مجازی اظهار کرد: اگر قرار است مبالغی را از طریق بستر فضای مجازی برای کمک به نیازمندان انتقال بدهند حتما درگاه بانکی را کنترل کنند که درگاه بانکی اصلی باشد.

۱۳۹۷-۱۲-۲۰ ۱۰:۲۳:۵۸
۰
۱:۲۴
معاون اجرایی پلیس فتا ناجا خبر داد:

معاون اجرایی پلیس فتا ناجا از شهروندان خواست برای کمک به افراد نیازمند از طریق شرکت‌ها و مؤسسات شناخته‌ شده در کشور که

آگهی‌های کمک رسانی در فضای مجازی

فضای مجازی این روزها پر است از آگهی‌های مختلف که افراد سودجو با عنوان جمع آوری کمک‌های مردمی‌، البته به اشکال وشیوه‌های مختلف، برخی با دادن شماره حساب خواستار دریافت کمک نقدی مردم حتی به مقدار هزار تومان هستند وبرخی نیز با فروش وسایل خانگی درصدد کمک به زلزله زدگان و یا تهیه جهیزیه در شبکه‌های اجتماعی اقدام به کلاهبرداری و سوء استفاده از احساسات شهروندان می‌کنند، در حالیکه کمک‌های جمع آوری شده هیچ گاه به دست نیازمندان نمی‌رسد.

۱۳۹۷-۰۶-۲۲ ۰۹:۰۱:۰۰
۰
۱:۱۷
رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی:

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی از شناسایی فردی خبر داد که با ارسال پیام‌هایی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به دیگران مبنی بر

۱۳۹۷-۰۳-۲۰ ۱۵:۴۵:۵۲
۰
رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی:

جمع‌آوری زکات‌فطریه،کفاره و...یکی از شگردهایی است که کلاهبرداران فضای‌مجازی با تبلیغات فراوان در شبکه‌های‌اجتماعی ازآن بهره برده و با این ترفند از احساسات