رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

آنتی ویروس اورجینال

1399-05-09 08:00:00
0

چگونه از اندروید در برابر بدافزار محافظت کنیم؟

برای دفاع از خود در برابر بدافزارها می‌توانید از یک برنامه آنتی ویروس خوب و قدرتمند استفاده کنید و حتما برای دانلود و نصب برنامه‌های کاربردی اندروید، از اپلیکیشن‌های معتبر و سایت‌های مرجعی که این اپلیکیشن‌ها را ارائه می‌دهند استفاده کنید چرا که مورد بررسی و تایید قرار گرفته و مطمئن‌تر هستند.

علت داغ شدن بیش از حد گوشی از چیست؟

داغ شدن گوشی در زمان استفاده‌ی زیاد (مثلاً در حین بازی) امری طبیعی است اما اگر در حالت عادی استفاده گوشی شما داغ می‌شود نیاز به یک آنتی ویروس دارید زیرا که برخی از ویروس‌ها باعث استفاده‌ی بیش از حد از رم و سی پی یو می‌شوند که این امر باعث داغ شدن گوشی می‌شود.

منظور از واژه اسب تروا در دنیای سایبری چیست؟

تروجان یا اسب تروا. این برنامه‌ی فریبنده، اقدامات اضافی را بدون اطلاع و یا اجازه‌ی کاربر انجام می‌دهد. تروجان‌ها، بعضا به عنوان اسب تروا، اسب افسانه‌ایی یونانی شناخته می‌شوند. این برنامه اغلب قابلیت ترسیم و تظاهر به داشتن قابلیت را برای ارایه‌ی سرویس مفید به کاربر به خصوص در زمینه، فراهم می‌کند تا کاربر برای اجرای فایل تشویق شود. در حالیکه اقدامات قانونی در حال اجرا هستند، تروجان‌ها به طور پنهانی، روال غیر مجاز خود را در بک گراند اجرا می‌کنند.

1399-02-20 08:26:28
0

این کتابچه آموزشی مبتنی بر چند نکته آموزشی در خصوص رعایت نکات کلیدی در خریدهای اینترنتی در جهت دور ماندن از سوءاستفاده‌ها و کلاهبرداری‌های سایبری است.

1399-01-20 09:16:46
0
0:42
یک شرکت امنیتی بدافزاری به نام «Kinsing» شناسایی کرد.

1399-01-12 09:02:51
0
3:27
آموزشی:

شاید برای شما نیز پیش‌آمده باشد که رایانه اتان به‌هم‌ریخته، این مشکل ناشی از ویروس باشد. اما باوجود نصب آنتی‌ویروس به‌روز، آنتی‌ویروس واکنشی

علت از کارافتادن مداوم وای فای تلفن همراهم چیست؟

به‌ طورمعمول وای فای گوشی اندرویدی در صورت آسیب دیدن فایل‌های سیستم‌عامل اندروید از کار اتفاق می‌افتد که ویروس‌ها می‌توانند از دلایل اصلی آسیب دیدن این فایل‌ها باشند. هرچند که ممکن است همانند روشن شدن ناخواسته GPS اندروید دلایل دیگری نیز برای این اتفاق وجود داشته باشد.

در صورت رخ دادن این آسیب کاری به جز ریست کلی نمی‌توانید انجام دهید. البته استفاده از آنتی ویروس همیشه برای پیشگیری بهتر است و می‌بایست هر هفته گوشی خود را برای ویروس یابی اسکن کنید.

توصیه‌های اینترنتی که والدین باید به فرزاندن خود بیاموزند؟

 04_56.jpg

1- هرگز اطلاعات خصوصی و شخصی خودتان را در اینترنت منتشر نکنید این اطلاعات می‌تواند در برخی موارد شامل نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس و... باشد.

2- مراقب باشید هر پستی که منتشر می‌کنید بعداً علیه شما استفاده نشود چیزی نکنید که بعداً پشیمان شوید.

3- عادت کنید هنگامی که از حساب‌های آنلاین خودتان مثلاً شبکه‌های اجتماعی استفاده نمی‌کنید sign out کنید.

4- مطمئن شوید که حتماً روی کامپیوتر، موبایل یا تبلت‌تان آنتی ویروس و ضد بدافزار به روز و مطمئن نصب شده است

5- مطمئن شوید که تنظیمات امنیتی روی کامپیوتر، موبایل یا تبلت‌تان انجام شده است

6- هرگز با شخصی که در اینترنت صحبت کرده‌اید در دنیای واقعی قرار ملاقات نگذارید.

7- قبل از دانلود فایل، آن را با والدین خود بررسی کنید مطمئن شوید که فایل آلوده مورد نظر به بدافزار نیست.