رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

نگهداری از اطلاعات شخصی در گوشی تلفن همراه (قسمت۱۲)

۱۳۹۸-۰۴-۱۹ ۱۱:۵۴

نگهداری از اطلاعات شخصی در گوشی تلفن همراه (قسمت۱۲)

رییس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی در سری برنامه های ۱۸۰ ثانیه ای بیان داشتند : امروز می خواهم یک بحث کاربردی را برای شما عزیزان بیان نمایم. امیدوارم با توجه به این نکات و آموزش های پلیس فتا شاهد کاهش آسیبهای فضای مجازی باشیم.

سرهنگ محسن محمودی : با توجه به اینکه احتمال مفقودی ، سرقت گوشی برای همه وجود دارد لذا نیاز است که همه عزیزان و هموطنان  از نگهداری اطلاعات شخصی و تصاویر و فیلم های خصوصی خود در گوشیهای تلفن همراه اجتناب نمایند.

وی افزود: متاسفانه شاهدیم برخی افراد از خصوصی ترین  مراحل زندگی خویش فیلم و عکس تهیه کرده و در فضای مجازی به اشتراک می گذارند و یا از خصوصی ترین نشست های خانوادگی خود تصویر و فیلم تهیه می کنند و در گوشی های خود ذخیره می کنند. و مشکل زمانی شروع  می شود که گوشی ما بدست سایر افراد بیافتد و یا دچار سرقت و مفقودی گردد.

وی در پایان توصیه کردند : مراقب گوشی های شخصی خود باشیم، همه چیز را درگوشی خویش ذخیره ننماییم  و از اطلاعات خصوصی خود در تلفن های همراه مراقبت نماییم و با گذاشتن رمز و استفاده از نرم افزارهای مخصوص بتوانیم اقدام به کدگذاری و قفل گذاری مناسب  پوشه های  خود نماییم .

کلمات کلیدی :
تعداد نمایش :

افزودن دیدگاه جدید